رانندگان ۳۴۴ خودرو با پلاک غیر بومی در ورودی‌های مشهد جریمه شدند

مشهد- ایرنا- رییس پلیس راه خراسان‌رضوی گفت: رانندگان ۳۴۴ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی طی ۲۴ ساعت گذشته در ورودی‌های مشهد جریمه شدند.

سرهنگ حسین میش‌مست روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این تعداد خودرو در پی اجرای طرح منع ورود خودروهای با پلاک غیربومی به مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته جریمه پنج میلیون ریالی شدند.

وی اضافه کرد: همچنین طی این مدت ۴۲۰ دستگاه خودرو نیز از ورودی‌های مشهد برگردانده شدند.

رییس پلیس راه خراسان‌رضوی گفت: برای رانندگان ۵۱۰ دستگاه خودرو نیز پیامک تذکر ارسال شد و خوشبختانه رانندگان همکاری خوبی در جریان اجرای این طرح با پلیس دارند.

طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی همزمان با محدودیتهای سراسری از اول آذر ماه امسال در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی آغاز شد که تا ۱۳ دی ماه امسال ادامه داشت.

 از ۱۸ بهمن ماه جاری و با زرد شدن وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا، طرح ممنوعیت ورود خودروهای دارای پلاک غیر بومی به مشهد دوباره به اجرا گذاشته شد.

بنا بر آخرین اظهار سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون یک میلیون و ۴۸۸ هزار و ۹۸۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند و با فوت ۶۱ بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۵۸ هزار و ۶۸۶ تن رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها