اورژانس تهران در مراسم جشن انقلاب به ۱۱۶ نفر خدمات ارائه کرد

تهران- ایرنا- رییس مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: تکنسین‌های این مرکز در روز جشن پیروزی انقلاب اسلامی به ۱۱۶ نفر خدمات درمانی ارائه کردند.

پیمان صابریان عصر چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: تکنسین های اورژانس تهران از ساعات اولیه امروز/ چهارشنبه/ همزمان با برگزاری جشن انقلاب در مسیرهای مختلف مستقر شدند و در نهایت ۲۶ نفر از افراد که بیشتر دچار ضعف و بی حالی شده بودند پس از انجام اقدامات اولیه درمانی روانه بیمارستان شدند.

وی افزود: تکنسین های این مرکز در مراسم امروز با استفاده از  ۴۹ دستگاه آمبولانس، ۶۵ دستگاه موتورلانس، ۴ دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک کلینیک سیار، خدمت درمانی به شهروندان در مراسم ۲۲ بهمن ارائه کردند.

رییس اورژانس تهران ادامه داد:‌ بازدیدی از نحوه استقرار و خدمات تکنسین ها در مسیرهای مختلف ارائه شد و عوامل اورژانس تا عادی شدن تردد مردم در مسیرهای مختلف حضور داشتند و مشغول خدمات رسانی به شهروندان بودند.

به گزارش ایرنا، مراسم جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز بصورت خودرویی و موتوری برگزار شد که البته تعدادی از شهروندان با پای پیاده در این مراسم شرکت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها