مردم در ۲۲ بهمن وفا داری به مکتب انقلاب امام راحل را نشان دادند

کرج - ایرنا - خواهر شهیدان محمد حسین و داود فهمیده گفت: مردم امسال با حضوری متفاوت و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در واقع وفا داری به مکتب انقلاب امام راحل را نشان دادند.

فرشته فهمیده روز چهارشنبه به خبرنگارایرنا گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با وجود شیوع کرونا و سختی‌هایی را که طی یک سال گذشته متحمل شدند دراین همایش ملی شرکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: این حضور پرشور نشان داد که مردم به آرمان‌های امام راحل وفادار و دلبسته هستند و درانتخابات آینده نیز با حضوری گسترده بار دیگر دشمنان انقلاب و نظام را نا امید خواهند کرد.

فهمیده با اشاره به اینکه مردم ما بارها نشان داده اند که درسخت ترین شرایط دست ازحفظ نظام اسلامی نمی کشند، یادآورشد: امروز مردم دوباره آمدند که بگویند همانند گذشته پای کارهستند.

وی تصریح کرد: مردم سال بسیار سختی را به خاطر تحریم های ظالمانه و شیوع کرونا پشت سرگذاشته اند اما این مشکلات موجب نشد که درجشن پیروزی ۴۲ سالگرد انقلاب اسلامی شرکت نکنند.

فهمیده با بیان اینکه پایبندی ملت ایران نسبت به انقلاب و رهبری قابل تحسین است، اضافه کرد: این شور وهیجان نیازمند پاسخی درخور از سوی مسئولان درعرصه خدمتگزاری است.

وی به حضورهوشمندانه مردم درراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پرداخت وافزود: این حضورگسترده مردمی همواره توطئه های دشمنان را علیه ایران اسلامی خنثی کرده است.

وی ادامه داد: امید به آینده مهمترین پیام حضورمردم ایران درراهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن است.

خواهرشهیدان محمد حسین و داود فهمیده عنوان کرد: راه امام و شهدا با تبعیت محض ازولایت فقیه ادامه دارد زیرا مقاومت و ایستادگی درمقابل دشمنان ازمکتب امام حسین (ع) وامام خمینی (ره) آموخته اند.

وی تاکید کرد: مردم در این راهپیمایی اعلام کردند،نظامی را که با جانفشانی و ایثارگری به دست آوردند،با تحریم و تهدید از دست نخواهند داد و راه شهید سلیمانی ها همچنان ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها