شهروندان مهریزی آغاز چهل و سه سالگی انقلاب‌اسلامی را جشن گرفتند

یزد- ایرنا- مردم و مسوولان ولایتمدار مهریز روز چهارشنبه با برگزاری یک راهپیمایی متفاوت، با حضور خودرویی و موتوری در خیابان‌های این شهرستان، آغاز چهل و سه سالگی پیروزی انقلاب‌اسلامی را جشن گرفتند.

به گزارش ایرنا، این راهپیمایی خودجوش مردمی از مسجد دانشگاه آزاداسلامی در جوار قبور مطهر شهدای گمنام در محله مزویرآباد آغاز شد و سپس شرکت‌کنندگان با طی کردن مسیرهای مختلف به حسینیه شهدای گمنام در بلوار هفتم تیر رسیدند .

راهپیمایان مهریزی که به صورت خانوادگی در جشن بهار آزادی به صورت گسترده و باشکوه حضور داشتند در طول مسیر در حالی که عکس‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام راحل (ره) و همچنین مقام معظم رهبری را در دست داشتند یاد و خاطره بهمن ۵۷ را گرامی داشتند.

همچنین شرکت‌کنندگان با اهتزاز پرچم‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و عکس‌های شهیدان سرفراز و سردار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی بر تداوم راه شهیدان والامقام و بیعت مجدد با اهداف و آرمان‌های  انقلاب اسلامی تاکید کردند.

در طول مسیر راهپیمایی، تعدادی از گروه‌های سرود ناحیه مقاومت بسیج و ره پویان حرم در حالی که در بالای تریلر مستقر بودند به اجرای برنامه‌های هنری و سرودهای حماسی و انقلابی اقدام کردند که مورد توجه مردم و جوانان قرار گرفت .

مشابه این آیین در برخی از مراکز دهستان‌های بخش مرکزی شهرستان به خصوص در منشاد، بهادران، گرده‌کوه، بنادک‌سادات و تنگچنار برگزار شد.

در پایان این راهپیمایی‌ها، قطعنامه‌ای در هفت بند در خصوص اهمیت تداوم راه امام، آرمان‌های انقلاب و داشتن بصیرت در برابر دشمنان قرائت شد که مفاد آن مورد تایید قرار گرفت.

مرکز شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها