ایران با اقتدار توانسته توطئه‌های ۴۲ ساله دشمنان را خنثی کند

بندرعباس- ایرنا- فرماندار بندرخمیر گفت: از زمان آغاز پیروزی انقلاب تاکنون، دشمنان همواره درپی توطئه برای نظام بوده‌اند اما ایران اسلامی با صلابت و اقتدار توانسته همه توطئه‌ها و نقشه‌های آنان را دراین مدت ۴۲ سال خنثی کند.

میرهاشم خواستار روز چهارشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن دراین شهرستان که به صورت خودرویی وموتوری برگزارشد، افزود: امروز و پس از گذشت بیش از ۴۲ سال از عمر نظام و پیروزی انقلاب، شاهد دستاوردهای خوب، مهم و قابل توجهی در نظام جمهوری اسلامی هستیم که بخش‌های زیادی از این دستاوردها را باید در ویترین قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: بسیج عمومی و به صحنه آمدن مردم در انقلاب یکی از شاخصه‌های مهم جمهوری اسلامی است و این امر در این مدت ۴۲ ساله همواره شاخص بوده است

فرماندار بندرخمیر تاکیدکرد: امروز اتحاد و همدلی در سایه رهبر معظم انقلاب و امنیت با حضور و فداکاری ‏نیروهای نظامی و امنیتی در کشور باعث شده، کشور عزیزمان ایران در مسیر موفقیت گام بردارد و این مسیر با هدایت رهبر معظم انقلاب تا منزلگاه اصلی خود ادامه خواهدیافت.

بزرگترین حادثه تاریخ ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ به دست مردم رقم خورد

امام جمعه شهرستان بندرخمیر نیز گفت: بزرگترین حادثه تاریخ معاصر ایران و بشریت در ۲۲بهمن سال ۵۷ به دست مردم این کشور رقم خورده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شعیب صالحی افزود: انقلاب اسلامی ایران هدیه خداوند متعال به مردم ایران بود که به واسطه مقاومت و ایستادگی آن‌ها در مقابل دشمنان داخلی و خارجی به دست آمده بود.

وی  ادامه داد: اقشار مختلف مردم در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند و این انقلاب یکی از مردمی‌ترین جنبش‌های جهان محسوب می‌شود که همه باید در حفظ آن و تداوم آن بکوشند و ولایت مداری را سرلوحه خود قرار دهند.

امام جمعه بندرخمیر اظهارداشت: با وجود تلاش همه جانبه دشمن برای نابودی انقلاب اسلامی ایران اما به لطف خداوند و هدایت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب، مردم چون کوهی استوار ایستادگی کرده‌ و نه تنها انقلاب محکم و استوار باقی ماند بلکه با وجود همه تهدیدها و تحریم‎ها، امروز این انقلاب بالنده‌تر از قبل راه خود را ادامه می‌دهد.

صالحی در ادامه گفت: آن چیزی که در این ایام لازم است به آن پرداخته شود، راه اندازی پویش‌هایی در مطالعه گام دوم انقلاب است.

وی تصریح کرد: امروز نظام اسلامی و انقلاب این ظرفیت را به ما داد که بتوانیم در عرصه‌های بین المللی اسم ایران و جبهه مقاومت جلوه گری کند و این یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران است.

قرائت قطعنامه و به آتش کشیده شدن پرچم آمریکا و انگلیس از دیگر برنامه‌های راهپیمایی این روز بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها