نماینده مجلس: مسوولان هم مانند مردم باید در صحنه باشند

اصفهان- ایرنا- نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان هم مانند مردم باید در صحنه باشند و برای خدمت به آنها، تا جایی که در توان دارند و از دستشان بر می‌آید، کار کنند.

پروین صالحی روز چهارشنبه پس از مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان که بصورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد، در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مردم با حضور پُرشور خود در صحنه، مراسم ۲۲ بهمن امسال را بخاطر شرایط کرونایی بصورت خودرویی برگزار کردند و امیدواریم خداوند اجر و مزد زحمت و تلاش آنها را بدهد .

وی  خاطرنشان کرد: مردم ایران با وجود سختی‌ها، مشکلات و اوج بیماری کرونا در کشور، باز هم صحنه‌های اجتماعی را خالی نمی‌کنند.

نماینده مبارکه در مجلس گفت: اعتقاد به اسلام و انگیزه‌های خوبی که مردم نسبت به نظام، شهدا و آرمان‌های انقلاب دارند همواره در اذهان آنها تداعی‌گر است و هر جایی که نیاز به حضور مردم بوده است، آنها حضوری گسترده دارند.

صالحی اضافه کرد: مردم در  ۲۲ بهمن امسال به وظیفه خود عمل کردند و مسوولان هم باید حواسشان جمع باشد و همیشه در انجام کار و مسوولیت خود، حقوق مردم را رعایت کنند .

مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان مبارکه همزمان با سراسر کشور، امسال برای نخستین بار بخاطر شرایط کرونایی، به شکل موتوری و خودرویی برگزار شد.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =