نماینده مجلس: مسوولان هم مانند مردم باید در صحنه باشند

اصفهان- ایرنا- نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسوولان هم مانند مردم باید در صحنه باشند و برای خدمت به آنها، تا جایی که در توان دارند و از دستشان بر می‌آید، کار کنند.

پروین صالحی روز چهارشنبه پس از مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان که بصورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد، در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مردم با حضور پُرشور خود در صحنه، مراسم ۲۲ بهمن امسال را بخاطر شرایط کرونایی بصورت خودرویی برگزار کردند و امیدواریم خداوند اجر و مزد زحمت و تلاش آنها را بدهد .

وی  خاطرنشان کرد: مردم ایران با وجود سختی‌ها، مشکلات و اوج بیماری کرونا در کشور، باز هم صحنه‌های اجتماعی را خالی نمی‌کنند.

نماینده مبارکه در مجلس گفت: اعتقاد به اسلام و انگیزه‌های خوبی که مردم نسبت به نظام، شهدا و آرمان‌های انقلاب دارند همواره در اذهان آنها تداعی‌گر است و هر جایی که نیاز به حضور مردم بوده است، آنها حضوری گسترده دارند.

صالحی اضافه کرد: مردم در  ۲۲ بهمن امسال به وظیفه خود عمل کردند و مسوولان هم باید حواسشان جمع باشد و همیشه در انجام کار و مسوولیت خود، حقوق مردم را رعایت کنند .

مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان مبارکه همزمان با سراسر کشور، امسال برای نخستین بار بخاطر شرایط کرونایی، به شکل موتوری و خودرویی برگزار شد.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها