مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن در شهرهای روانسر و شاهو برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- همزمان با سراسر کشور، به مناسبت گرامیداشت سالگرد یوم الله ۲۲ بهمن رژه خودرویی و موتوری در شهرهای روانسر و شاهو برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در شهر روانسر، این مراسم راس ساعت ۱۰ صبح از مسجد شهرک ویس القرن آغاز و پس از طی مسیرهای بلوار معلم، خیابان اصلی، میدان شهدا و میدان اورامان به پایان رسید.
خودروهای شرکت کننده در این آیین به پرچم و پوسترهای مختلف آذین بندی شده و در طی مسیر نیز سرودهای انقلابی از طریق سیستم های صوتی سیار پخش شد.
در ابتدای این آیین که امام جمعه و تعدادی از مدیران شهرستان حضور داشتند، فرماندار روانسر در سخنان کوتاهی ضمن گرامیداشت این روز خجسته و قدردانی از حصور مردم و مسوولین افزود: یوم الله ۲۲ بهمن روز اقتدار و تجلی همبستگی ملت ایران است و مردم این شهرستان با حضور باشکوه خود در مراسم راهپیمایی این روز بزرگ، برگ زرین دیگری را بر افتخاراتشان خواهند افزود.
سعدی مصطفی زاده افزود: عزت و افتخاری که امروز ایران اسلامی آن را به دست آورده مرهون تدابیر رهبری، خون شهدا و ایثارگری بزرگان انقلاب است.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی انقلابی مردمی بوده و خواهد بود و مردم امروز در میدان حاضر شدند تا با آرمان های انقلاب، مقام معظم رهبری و شهدا دوباره تجدید بیعت کنند.
فرماندار روانسر اظهار داشت: در حالی ۴۲ مین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که در این مدت به بلندای تمام روزها، توطئه و ناملایماتی ها و مشکلات عدیده ای را پشت سر گذاشته ایم.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها