اراده مستحکم ملت ایران در پایبندی به آرمان‌های انقلاب اسلامی

اراک - ایرنا - جمعی از مردم و مسئولان استان مرکزی اظهار داشتند: اراده ملت ایران بعد از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان در پایبندی به آرمان‌های این خیزش عظیم دینی و مردمی مستحکم و پایدار است.

آنان روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در گفت و گو با ایرنا افزودند: هیچ چیزی اراده ملت ایران را نسبت به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی تغییر نخواهد داد و  همه برای رسیدن به اهداف بلند این انقلاب متحد هستند.

یکی از دانشجویان شرکت کننده در این  مراسم  در اراک گفت: انقلاب اسلامی پاسداشت خون شهیدانی است که با اهدای عزیزترین داشته خود راه استقلال و آزادی را برای نسل های آتی فراهم کردند.
«رضا مشهدی» افزود: اکنون به برکت خون شهیدان، ایران اسلامی در قله‌های رفیع فناوری و دانش هسته ای ایستاده است.
وی اظهارداشت: مردم ایران اسلامی با وجود تحریم‌ها و فشارهای متعدد، همچنان بر سر عهد خود با شهدا و امام شهدا مقاوم ایستاده و در نهایت دشمنان به ‌ویژه آمریکا را به زانو در خواهند آورد.
یک شهروند اراکی که با موتور در جشن انقلاب شرکت کرده بود، گفت: ویروس کرونا و محدودیت آن هم نمی تواند ملت ایران را از جشن سالگرد پیروزی انقلاب جدا کند و ما همراه خانواده این پیروزی را جشن می‌گیریم.

یک دانشجو: مردم ایران اسلامی با وجود تحریم‌ها و فشارهای متعدد، همچنان بر سر عهد خود با شهدا و امام شهدا مقاوم ایستاده‌اند
«مرتضی اسلام‌بیگی» افزود: جامعه توانسته با اتکا به ظرفیت‌های علمی، اقتصادی و فرهنگی خود در سطح کشورهای منطقه برجسته باشد و اجازه نخواهد داد انقلاب که حاصل رنج دردمندان است به بیراهه برود.
وی اظهارداشت: مدیران و مسئولان باید گوش به فرامین رهبر معظم انقلاب برای دفاع از آزادی و استقلالی که با مجاهدت به دست آمده، باشند تا انقلاب به دست نااهلان نیفتد.
یک بانوی شرکت کننده در جشن انقلاب اراک هم گفت: هر ساله در راهپیمایی ۲۲بهمن شرکت می کنم و از اولین سالگرد پیروزی انقلاب برای استقلالی که به رهبری امام راحل برایم شکل گرفته در تمام جشن ها حضور پیدا  کرده‌ام.
«صفیه نبوی» افزود: من عاشق امام خمینی(ره)   و رهبر معظم انقلاب هستم و از همه مردم می خواهم سختی‌ها را برای رسیدن به یک آینده بهتر نحمل کنند و توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کنند.

پایبندی مردم به آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب

نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: پیام حضور ملت ایران در ۲۲ بهمن نشان از پایبندی به انقلاب و آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا است.
«محمدحسن آصفری» افزود: مردم با قدرت پشت نظام ایستاده‌اند، اما از مسئولان توقع دارند برای رفع مشکلاتشان گام بردارند و فاصله طبقاتی را کم کنند.

رژه موتوری در اراک
وی با تاکید بر اینکه مسولان وامدار ملت بزرگ ایران اسلامی هستند، گفت: نباید اجازه داد انقلاب دست نا اهلان بیفتد و مردم مثل همیشه پشت سر ولایت و رهبری گام برمی‌دارند.
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پیام دیگر حضور مردم به دشمنان انقلاب به ویژه آمریکای جنایتکار است و این کشور باید بداند که تحریم‌ها برای این ملت و براندازی نظام جمهوری اسلامی کارساز نیست.

نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: پیام حضور ملت ایران در ۲۲ بهمن نشان از پایبندی به انقلاب و آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا است
آصفری تصریح کرد: آمریکایی ها باید بدانند تا زمانی که تحریم های ناجوانمردانه برداشته نشود هیچگونه مذاکره‌ای انجام نمی شود.  
وی اظهار داشت: آمریکا بداند ملت بزرگ ایران محکم مقابل استکبار ایستاده است و  اجازه ورود و دخالت بیگانگان را در امور کشور نخواهد داد.  

پاسداری مردم از ارزش‌های نظام و انقلاب در فجر۹۹

نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در خانه ملت نیز ضمن قدردانی از حضور پرشکوه شهروندان در آیین بزرگذاشت ۲۲ بهمن گفت: امسال با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، امکان مشارکت حضوری مردم همانند سال‌های گذشته فراهم نبود اما شهروندان همیشه در صحنه با خودروهای شخصی ، موتوری و پیاده در این آیین پرشکوه و حماسی شرکت کردند و با در دست گرفتن پرچم سه رنگ، این حضور را به منصه ظهور گذاشتند.
علی اکبر کریمی افزود: مردم امروز هم بیعت خود را با آرمان‌های امام راحل( ره) ، مقام معظم رهبری و خون مقدس شهدا دوباره تازه کردند.
وی ادامه داد: مردم از ارزش‌های والای نظام جمهوری اسلامی حراست و پاسداری می‌کنند تا به سرمنزل و مقصود نهایی که همانا اتصال به انقلاب جهانی حضرت ولی عصر(عج) است، برسانند.
نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امید است مردم همچون گذشته مصمم تر استقلال، بصیرت، آگاهی و ارادت خود را به میهن و نظام خود افزایش دهند و شاهد ریشه کنی بیماری کرونا باشیم تا سال آینده پرشورتر از امسال، با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کنیم.

حضور حماسی مردم در جشن پیروزی انقلاب

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی هم گفت: حضور حماسی مردم در جشن پیروزی امسال، ارزشمند و غرور آفرین است و باید قدردان این ملت بزرگ بود.

«بهروز اکرمی» افزود: پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شرایط کرونا که به شکل دیگری برگزار شد، اثبات دوست داشتن نظام است و مردم ثابت کردند برای فداکاری در راه کشور و اهداف و آرمان‌های انقلاب از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.  

بیعت مردم با انقلاب و آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی نیز گفت: امسال مردم با حضور پرشکوه خود با وجود بیماری کووید۱۹،  بیعت خود را با انقلاب و آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب نشان دادند.
«سعید فرخی» افزود: این حضور حماسی نشان داد که مردم همچنان به آینده انقلاب امیدوار هستند و امید است همه دست در دست هم دهند و آینده درخشان‌تری برای انقلاب رقم زنند.

مردم همواره در تمام صحنه‌ها حضور داشته و دارند
فرماندار اراک هم  در گفت و گویی افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی امسال نشان دادند همانند دوران دفاع مقدس و در زمان حمله رژیم بعثی به کشور،  همواره در تمام صحنه‌ها حضور داشته و دارند.
«حسین بختیاری» ادامه داد: با وجود بیماری کووید۱۹ مردم به شیوه‌ای جدید و با رعایت پروتکل های بهداشتی، پایبندی خود را به نظام و انقلاب اعلام کردند که این حضور حماسی قابل تقدیر است.

حضور مردم بیش از حد انتظار بود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شرایط کرونا که به شکل دیگری برگزار شد، اثبات دوست داشتن نظام است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز گفت: حضور مردم بیش از حد انتظار بود و همه مسئولان از این استقبال بی نظیر مردم متعجب شدند.
حجت‌الاسلام «عباس دانشی» افزود: امسال با وجود بیماری کووید۱۹، جشن مبتکرانه و جدیدی برای سالروز ۲۲بهمن طراحی شده بود که زبان از توصیف شور و نشاط انقلابی مردم در اراک و سراسر استان عاجز است.
وی بیان کرد: برنامه‌ریزی مسئولان برای راهپیمایی خودرویی و موتوری برای نیم ساعت و حداکثر یک ساعت بود اما به دلیل حضور پرشکوه مردم، این جشن بیش از ۲ ساعت زمان برد که قابل تحسین است.

مردم درک خوبی از شرایط دارند

جانشین فرمانده سپاه روح الله استان نیز گفت: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان از این دارد که آنان با وجود تحریم‌های ظالمانه، درک خوبی از شرایط دارند و با عزم  و اراده آهنین خود پایبند آرمان های نظام و انقلاب استوار ایستاده اند.
سرهنگ «محمدرضا عسگری» افزود: ملت بزرگ ایران با بصیرت بی حد و مرز خود همواره کنار مسئولان نظام برای نفی سلطه بیگانگان بوده‌اند.
وی تاکید کرد: تجدید میثاق با مردم آرمانهای انقلاب در روز ۲۲بهمن امروز  باعث شکوفا شدن استعدادهای جوانان و احیای غرور ملی شد و نشان می دهد که پس از ۴۲ سال هداف و ارزش‌های انقلاب را همچنان ادامه می دهند و برای رسیدن به اهداف نظام از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

تصویر هوایی از مراسم 22  بهمن در اراک
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان ادامه داد: شهادت شهید سردار سلیمانی و فخری زاده نیز نشان داد ایران اسلامی در عرصه های علمی و فناوری نیز حرف برای گفتن دارد.
سرهنگ عسگری تاکید کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص برجام نیز بیانگر آن بود که با حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ ایران مقتدرانه ایستاده ایم و دشمنان باید به تعهدات خود عمل کنند.
وی اظهار داشت: دشمنان نظام به ویژه آمریکایی‌ها و ترامپ به دنبال انحراف مسیر انقلاب بودند اما مردم با بصیرت رهبر فرزانه انقلاب دشمنان را سرکوب کردند و قدرتمندتر از قبل از اهداف و آرمانهای نظام جمهوری اسلامی صیانت و پاسداری می‌کنند.

ملت ایران پیام بزرگی برای دنیا دارد

مسئول مرکز امور صیانتی حوزه های علمیه کشور نیز با اشاره به حضور پرشکوه مردم در ۲۲بهمن گفت: ملت بزرگ ایران پس از گذشت ۴۲سال از انقلاب با شور، نشاط و سرزندگی که امروز شاهد آن بودیم، پیام بزرگی برای دنیا دارد.
آیت‌الله « کاظم سپاسی آشتیانی» افزود: این حضور پرشکوه حماسی و مقتدرانه مردم نشان داد که هیچگاه از ادامه مسیر انقلاب خسته نمی‌شوند و راه امام راحل(ره)، رهبری و شهدای گرانقدر اسلام بهتر از گذشته استمرار دارد.
وی تاکید کرد: استکبار جهانی با حضور همیشگی مردم در صحنه‌ها باید بداند که آرزوی سازش با ملت ایران را به گور ببرد.

جشن پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان مرکزی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها