شادگان در وضعیت نارنجی، آبادان و خرمشهر زرد

آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: بر اساس آخرین آمار ، وضعیت شهرستان شادگان از لحاظ شیوع کرونا نارنجی و آبادان و خرمشهر در وضعیت زرد هستند بنابراین محدودیت های کرونایی در این شهرستانها مطابق با دستورالعمل مربوط به رنگ های یاد شده اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا از روابط  عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان شکرالله سلمان زاده چهارشنبه اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۵ مورد در شهرستان‌های جنوب غرب خوزستان به کرونا مبتلا شدند که ۲۲ نفر در آبادان، ۲۴ نفر از خرمشهر و ۸۹ نفر در شادگان مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده است.

 وی افزود: از این موارد مثبت جدید ۱۲۳ نفر به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند.

 رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:در روز گذشته نیز ۲۱ بیمار در بیمارستان طالقانی آبادان بستری و ۱۳ نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده اند و متأسفانه ۲ مورد فوتی نیز داشتیم (یک نفر از شادگان و یک نفر خرمشهر)، بنابراین در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۱۱۱ نفر است.

سلمان زاده اضافه کرد: تعداد کل موارد سرپایی مثبت در مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تاکنون ۱۲۹هزارو ۳۴۴  مورد بود که از این تعداد ۶ هزارو ۸۴۹  بستری و پنج هزارو ۲۷۵ نفر نیز پس از دریافت خدمات و بهبودی از بیمارستانها مرخص شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =