مردم ابرکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن وحدت ملی را به نمایش گذاشتند

یزد- ایرنا- قشرهای مختلف مردم ابرکوه همزمان با سراسر کشور امروز چهارشنبه در راهپیمایی با شکوه موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن در این شهرستان شرکت کردند و بار دیگر وحدت ، انسجام ملی و پایبندی خود را نسبت به آرمان های انقلاب به نمایش گذاشتند.

راهپیمایی یادشده در شهر ابرکوه و همچنین مهردشت مرکز بخش بهمن و نیز آیین های ویژه این روز در ۳۴ روستای این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

این برنامه در شهر ابرکوه از چهار راه جانبازان آغاز شد و در مسیر خیابان های شهیدان بهشتی و صدوقی تا میدان بسیج با حضور باشکوه آحاد مردم ادامه یافت .

رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه در حاشیه راهپیمایی یادشده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار تاکید کرد: امسال مردم همیشه در صحنه این شهرستان در سالروز حماسه یوم‌الله ۲۲ بهمن با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راهپیمایی موتوری و خودرویی شرکت کردند.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی با قدردانی از حضور اقشار مختلف مردم  در راهپیمایی ، افزود:  امسال مردم با حضور و حماسه متفاوت در راهپیمایی این روز بزرگ، بار دیگر توطئه های دشمنان و استکبارجهانی را نقش برآب کردند.

امام جمعه ابرکوه ، اظهار کرد: ملت همیشه در صحنه این شهرستان که ۴۲ سال گذشته، با پای پیاده برای به نمایش گذاشتن عظمت و اقتدا نظام به مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن قدم می گذاشتند، امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به میدان آمدند و با به احتراز در آوردن پرچم جمهوری اسلامی باردیگر یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدا را گرامی داشتند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران نوری بود که در دل تاریکی های ظلم و جنایت و وحشت درخشید و بارقه رحمانی در قلوب مستضعفان و ملت های رنج دیده و ستم کشیده روشن کرد.

 مردم در راهپیمایی بصیرت  خود را به نمایش گذاشتند

همچنین سرپرست فرمانداری ابرکوه با قدردانی از حماسه مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن که به صورت موتوری وخودرویی برگزار شد ،گفت: مردم با حضور فعال در این آیین بصیرت دینی و ملی خود را به نمایش گذاشتند.

محمدحسین امامی ، با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب و دفاع مقدس و دیگر شهیدان افزود: مردم همیشه در صحنه به ارزش‌های انقلاب، نظام و ولایت وفادار بوده و هستند و در لحظه های حساس عشق و علاقه خود را به نمایش می گذارند.

وی ادامه داد: با وجود جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمن علیه نظام، مردم با حضورشان در صحنه های انقلاب امید دشمن را به یاس مبدل کردند.

راهپیمایی یادشده امروز در ۸۰ نقطه شهری و روستایی استان یزد به دلیل شیوع کرونا و حفظ سلامت شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت موتوری و خودرویی برگزار شد. 

مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری ابرکوه در۱۴۰کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها