استاندار کرمانشاه: پیام انقلاب مقاومت است

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با تقدیر از مردم استان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: پیام انقلاب اسلامی ایران برای جهانیان مقاومت مقاومت است.

هوشنگ بازوند در حاشیه مراسم راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن ماه در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورتی متفاوت برگزار شد.

وی افزود: مردم غیور کرمانشاه که همواره در کنار نظام و انقلاب بودند امروز نیز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با خودروهای خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حاضر شدند و بار دیگر حماسه افریدند.

استاندار کرمانشاه پیام انقلاب را مقاومت دانست و گفت: مردم باوجود اینکه در شرایط سخت تحریم و جنگ تمام عیار اقتصادی به خوبی در مقابل دشمن ایستادگی کردند و نشان دادند همواره پشتوانه انقلاب هستند.

بازوند افزود: مردم در این شرایط دشوار اقتصادی با وجود مشکلات معیشتی از خود ایثارگری و فداکاری نشان دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم ۲۲ بهمن ماه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت خودرویی در کرمانشاه و بسیاری دیگری از استان های کشور برگزار شد.

این مراسم ساعت ۱۰ امروز از میدان آزادی کرمانشاه آغاز و پس از گذشت یک ساعت با حضور خودروهای شخصی و دولتی در میدان فردوسی پایان یافت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها