فجر ۹۹/ملت ایران همواره پشتیبان نظام و رهبری هستند

اهواز - ایرنا - فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: ملت ایران با وحدت و انسجام همواره پشتیبان نظام و رهبری هستند و یوم الله ۲۲ بهمن فرصت مناسبی برای بیان ثمرات و برکات انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایرنا سردار حسن شاهوارپور روز چهارشنبه در حاشیه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و حماسه ۲۲ بهمن امسال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ملت ایران و به ویژه خوزستان با وجود مشکلات فراوان در زندگی و شیوع کرونا بار دیگر حماسه آفریدند و نشان دادند که همواره پای آرمان های این انقلاب ایستاده اند همچنین دشمنان باید بدانند که انقلاب اسلامی موجب فروپاشی آنها و زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) خواهد بود.

وی افزود: امسال نیز با وجود بیماری کرونا و شرایط و محدودیتهای ایجاد شده، بازهم مردم حضور خودشان را به شیوه‌های متفاوت حفظ کرده و بیش از گذشته اتحاد و انسجام خود و اقتدار نظام اسلامی را در جهان به نمایش گذاشتند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: امروز مردم با ماشین، موتور و دیگر امکانات باز هم در صحنه حاضر شده و حماسه آفریدند و شکست دوباره ای بر پیکره استکبار جهانی وارد کردند که جا دارد از مردم شهید پرور خوزستان و اهواز به دلیل تجدید میثاق دوباره با انقلاب اسلامی تشکر کنم و قطعا دشمن مجددا در این مسیر شکست خواهد خورد.

وی عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان نقطه وحدت آمیز در کشور تمام معادلات سیاسی دنیای استکبار را بر هم زد و قدرت اسلام را به رخ جهانیان کشید.

شاهوارپور افزود: انقلاب اسلامی با خمیرمایه مردمی و پشتیبانی قدرتمند ملت ایران، اکنون حیات ۴۲ ساله دارد و بار دیگر مردم انقلابی و همیشه در صحنه خوزستان با حضور معنادار در روز ۲۲ بهمن ماه از نظام اسلامی قاطعانه حمایت کردند.

رژه خودرویی و موتوری به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از پل طبیعت در بلوار ساحل غربی تا مصلی اهواز برگزار شد.

امسال راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن به علت مخاطرات ناشی از ویروس کرونا در سراسر کشور به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =