۲۲ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۵
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 84225202
۰ نفر

برچسب‌ها

فجر ۹۹/انقلاب و ملتی که پای آن ایستاده است

بروجرد - ایرنا - شهروندان بروجرد امروز چهارشنبه با حضور باشکوه در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن ثابت کردند باوجود برخی مشکلات اما همچنان همانند مردم جای جای ایران اسلامی، پای این نظام و انقلاب ایستاده اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا همه اقشار مردم بروجرد امروز چهارشنبه همزمان با ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دلیل شرایط خاص کرونا با خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.

یک جوان بروجردی که با موتورسیکلت در راهپیمایی شرکت کرده بود در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چشم دشمنان نظام و انقلاب با دیدن حضور مردم کور می شود زیرا توان دیدن پایداری نظام و انقلاب را ندارند.

محمود فتحی افزود: ما جوانان این آب و خاک هستیم و مانند جوانان و نوجوانان دوران دفاع مقدس، پای نظام و انقلاب به رهبری سید علی ایستاده ایم و فشار و تحریم های دشمنان نمی تواند ملت ایران را از راهی که انتخاب کرده اند باز دارد.

یکی دیگر از شرکت کنندگان در راهپیمایی خودرویی که همراه خانواده اش بود به خبرنگار ایرنا گفت: ملت ایران همواره پشتیبان انقلاب هستند و هیچگاه دست از انقلاب نخواهند کشید.

عباس گودرزی افزود: با همه مشکلات و گله مندی از وضعیت اقتصادی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردیم تا دشمنان فکر نکنند مردم از انقلاب دلسرد شده اند چراکه انقلاب اسلامی ایران با خون شهدای بسیاری آبیاری شده است و دشمنان نمی توانند با تبلیغات سوء خود به آن ضربه بزنند.

معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد نیز در حاشیه برگزاری راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن به خبرنگار ایرنا گفت: ملت ایران پای نظام و انقلاب ایستاده است و هیچگاه فریب توطئه دشمنان را نمی خورد.

احمد گودرزیان افزود: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب را در حالی جشن می گیریم که ملت ایران با همه فشارها و تحریم ها همچنان مقاوم ایستاده اند.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران، برگرفته از مردم است و مردم همواره در سرنوشت خود سهیم بوده و هستند، این کشور از گردنه های سخت عبور کرده است و روزهای بزرگ پیشرفت و توسعه را پیش رو دارد.

امام جمعه بروجرد نیز گفت: ملت ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن ثابت کردند همواره پشتیبان انقلاب، نظام و رهبری هستند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی افزود: امروز مردم شهرستان بروجرد بار دیگر دین خود را به نظام و انقلاب ادا و ثابت کردند با همه مشکلات اقتصادی، انقلاب را تنها نمی گذارند، همواره به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و در صحنه حضور دارند.

به گزارش خبرنگار ایرنا راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن با حضور گسترده مردم از میدان تختی تا گلزار شهدا برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها