فجر ۹۹/ مردم لرستان جشن های انقلاب را به صورت مجازی برگزار کردند

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: مردم این استان با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی،جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در سال ۹۹ به صورت مجازی برگزار کردند.

به گزارش ایرنا، سیدموسی خادمی روز چهارشنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام االله دهه مبارک فجر و ۲۲ بهمن افزود: با وجود شیوع کرونا مردم به روش های مختلف سعی کردند جشن های انقلاب را برگزار کنند.

وی اظهار داشت: بخشی از جشن و آیین های ویژه یوم الله ۲۲ بهمن با مشارکت مردم و با روش های مجازی برگزار شد تا همچنان نشان دهند که دوستدار این انقلاب هستند و برای حفظ آن از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

وی تصریح کرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن خرم آباد نیز تعداد محدودی با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری شرکت کردند و بخشی از این مراسم نیز با استفاده از فضای مجازی به صورت پخش زنده برگزار شد و به نوعی علاوه بر حضور با خودرو، شهروندان از طریق پخش زنده در این مراسم شرکت کردند.

راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در لرستان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی بخاطر شیوع کرونا، به همین منظور امسال مردم بجای پیاده روی در روز ۲۲ بهمن، راهپیمایی خودرویی خودر را در تمام شهرهای لرستان برگزار کردند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را بر خودروهای خود نصب کردند.

در این راهپیمایی مردم همیشه در صحنه خرم آباد و دیگر شهرهای استان به همراه خانواده در خودروهای خود خشم و انزجار خودشان را از دشمنان نظام و انقلاب به نمایش گذاشتند و با سر دادن شعارهای الله اکبر، ۲۲ بهمن ماه یوم الله است یوم الله، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حضور خودشان را به تصویر کشاندند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها