سیاست انقلاب قاطعیت برابر مستکبران برپایه دین  است

اصفهان - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهادکشاورزی گفت: یکی از سیاست‌های انقلاب اسلام قاطعیت در برابر مستکبران و مبارزه با جهان‌خواران برپایه دین است.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت ٢٢ بهمن و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میدان امام اصفهان افزود: انقلاب ما ضداستکبار است و هرکجایی که در این بخش کمرنگ بشود باید بدانیم که از همانجا آسیب‌پذیر خواهیم شد.

 وی اضافه کرد: آمریکا اولین دشمن مردم محروم مستضعف جهان است و امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ دانست که اصلی‌ترین دشمن انقلاب و اسلام است.

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود: رابطه ما با آمریکا همچون رابطه گرگ و میش است و یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برملا شدن چهره واقعی و منحوس اسلام آمریکایی توسط امام راحل بود.

وی خاطرنشان کرد: تکیه بر بسیج و مردم یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب اسلامی‌است، ما پشت سر رهبر شجاعمان ایستاده‌ایم و راه را ادامه داده و از تشرهای دشمنان رنگ نمی‌بازیم.

حجت‌الاسلام تقوی افزود: هرچه داریم از شهدا و ایثارگران است و از دستاوردهای این راه با خون خود محافظت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی نباید تحت هیچ شرایطی از اصول و آرمان‌های مقدس خود دست بردارد گفت ما همچنان بر این سیاست پامی‌فشاریم و برای تحقق این سیاست هزاران نفر شهید دادیم.

وی وقوع انقلاب اسلامی را رخدادی عظیم در جهان دانست و افزود: این رخداد در ۴۲ سال قبل، جهان را تحت تاثیر خود قرار داد که این پدیده شگفت‌انگیز و رخداد مهم عصر ما انقلاب اسلامی نام گرفت؛این انقلاب با انقلاب‌های تاریخی تفاوت‌های فراوانی دارد زیرا با تار و پود زندگی ما درآمیخته است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه ایام‌الله فجر فرصتی برای مرور تاریخ انقلاب و انتقال مطالب به نسل‌های جدید انقلاب است گفت:باید جوانان که در جریان انقلاب نبودند، از سختی‌ها و رنج‌هایی که نسل اول کشیدند تا انقلاب را به این نقطه رساندند، آگاهی پیدا کنند.

وی تصریح کرد: انقلاب به سادگی به ۲۲ بهمن ۵۷ نرسید، زندان‌ها، تبعیدها، شکنجه‌ها و آنقدر فشار بر انقلابیون وارد شد که بسیاری از آن‌ها زیر شکنجه‌ها و در سیاه‌چاله‌های زندان طاغوتی به شهادت رسیدند و در نهایت این فداکاری‌ها به بار نشست و شخصیت عظیمی همچون امام خمینی(ره) انقلاب را هدایت و رهبری کرد.

وی افزود: امت و امام در کنار یکدیگر قرار گرفتند، امام سالارِ قافله شد و مردم پشت سر او این حرکت را ادامه دادند، هر روز و هر شب از شب‌های ده‌گانه فجر یک فصل از تاریخ پر افتخار انقلاب است، در این شب‌ها وقتی خیابان‌ها بسته می‌شد و جلوی مردم را می‌گرفتند که در صحنه نباشند، آن‌ها پشت‌بام‌های خانه را میدان حضور کردند.

حجت‌الاسلام تقوی تصریح کرد: مردم با حضور امروزشان همچون سال ۵۷ ثابت کردند که اگر کرونا بیاید و نتوانند تظاهرات ۲۲ بهمن را بصورت راهپیمایی انجام دهند، بصورت سواره حاضر در صحنه می‌شوند و حماسه دیگری را می‌آفرینند زیرا ملتی نیستند که این مشکلات آن‌ها را خانه‌نشین کند ومانع حضورشان در این صحنه حماسی شود.

وی ادامه داد: اگر برای فلج کردن ملت ایران تحریم اقتصادی کنند آن‌ها به خودشان تکیه کرده و تحریم‌ها را با شیوه‌های مختلف خنثی می‌کنند و اگر هجمه اتفاق بیفتد جوانان رشید و مردم قهرمان ما با مشت محکم بر دهان متجاوزان کوبیده و آن‌ها را حتی با ده‌ها هزار شهید از خاک بیرون می‌کنند زیرا ملت ما بی‌تفاوت نیستند.

حجت‌الاسلام تقوی با بیان رشادت‌های شهید سلیمانی گفت: دشمن اگر از بیرون مرزها و در سوریه فعلی بخواهد با کمک اشرارش یک اسرائیل دیگر به‌وجود بیاورد، ما سرداران رشید و نیروهای تربیت شده در مکتب امام داریم، سردار رشیدی همچون شهید سلیمانی که داعش را درهم شکست.

وی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی طرح آمریکایی و صهیونیستی را خنثی کرد و ما هرگز در تاریخ ملت زیربار ظلم رفتن و نشستن نداشتیم زیرا در این ۴۲سال تجربه کردیم که این ملت چه کرد، چه آفرید و ما بودیم که با عشق به خدا بهترین عزیزان‌مان را فدا کردیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها