پیروزی نظام اسلامی سرآغاز نور و پایان ظلمت بود

ایلام - ایرنا - رییس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران سرآغاز نور و عزت ایران و پایان حکومت ظالم و مفسد پهلوی بود .

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی روز چهارشنبه در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ایلام، اظهار داشت: یوم‌الله ۲۲ بهمن یک روز به یاد ماندنی برای ملت ایران است که در این روز حکومت نظام اسلامی ایجاد و رژیم خبیث و منحوس پهلوی نیز فروپاشیده شد.

وی با یادآوری اینکه حکومت پهلوی رژیم شاهنشاهی وابسته‌ترین حکومت در جهان بود و تمام تصمیمات آن با مشورت کشورهای غربی اتخاذ می شد، گفت: رژیم شاهنشاهی پهلوی در طول مدت حکومت خود هیچ خدماتی به مردم ایران ارایه نداد و این ملت تنها محکوم به سیاست های وابسته، مفسدانه و ظالمانه بودند.

حجت الاسلام ادیانی با بیان اینکه در زمان حکومت شاهنشاهی پهلوی مردم از حداقل امکانات رفاهی نیز بهرمند نبودند، افزود: در زمان حکومت پهلوی اغلب روستاها حتی از آب آشامیدنی برخوردار نبودند و تمام تمرکز رژیم بر آباد کردن چند شهر بزرگ کشور بود.

وی با یادآوری اینکه تعداد قمارخانه ها و فساد خانه حکومت پهلوی از مساجد و مرکز تعلیم و تربیت کمتر بود، اظهار داشت: انقلاب اسلامی پایان خط استعمارگری حکومت طاغوت بود و مردم ایران با شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی این انقلاب را رقم زدند.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا اضافه کرد: حکومت جمهوری اسلامی با محوریت نقش مردم ایجاد شد و این انقلاب زمینه ساز حضور حضرت ولی عصر ( عج ) خواهد بود.

وی گفت: نظام اسلامی ایران بر پایه احکام شریعت اسلام، دین و ارزش های انسانی تاسیس شده و به تایید آرای مطلق مردم نیز رسیده است.

حجت الاسلام ادیانی در ادامه با اشاره به نخستین شعار مردم در زمان انقلاب نیز گفت: شعار اصلی انقلاب اسلامی ایران که انقلاب، آزادی، جمهوری اسلامی است پس از چهار دهه در کشور محقق شده است.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه نقش امام خمینی ( ره )، شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم را اعتلای ایران اسلامی بی بدیل دانست و افزود: هر جا از سخن از آزادگی، آزادی، عدالت خواهی و قیام باشد یاد و نام امام ( ره ) در ذهن ها خطور می کند.

وی در ادامه به تاکیدات حفظ نظام اسلامی در تفکر و دیدگاه امام ( ره ) اشاره کرد و گفت: امام خمینی ( ره ) حفظ نظام را از اوجب واجبات و مقام معظم رهبری نیز حفظ نظام را بالاترین معروف نظام جمهوری اسلامی می دانستند.

حجت الاسلام ادیانی اضافه کرد: به برکت نظامی اسلامی ایران، امروز مردم در امنیت، استقلال و آزادی کامل زندگی می کنند و روز به روز بر قدرت اقتدار این ملت در جهان افزوده می شود.

به گزارش ایرنا، آیین جشن پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور امروز در شهرهای مختلف استان ایلام به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها