ملت ایران آرمان انقلاب اسلامی را فراموش نخواهد کرد

اصفهان- ایرنا - عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: بطور قطع ملت ایران در انتخابات ۱۴۰۰ فریب دشمنان را نخواهند خورد و با چراغ سبز دشمن آرمان انقلاب اسلامی را فراموش نمی‌کند.

به گزارش ایرنا، محسن نصری روز چهارشنبه پس از راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در جمع مردم مبارکه با بیان اینکه دشمنان این ملت در تلاشند تا درصد میزان مشارکت مردم در انتخابات کاهش پیدا کند افزود: انتخابات ۱۴۰۰ یکی از میدان‌های مهم در گام دوم انقلاب اسلامی است که مشارکت و حضور مردم و انتخاب اصلح در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است

وی ادامه داد: مشارکت مردم مشت کوبنده‌ای بر دهان دشمنان که زنده و پویا بودن ملت ایران را نشان می‌دهد.

عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان اظهار داشت: دشمن بیگانه و منافق داخلی مشکلات و گرفتاری‌هایی را برای ملت ایران ایجاد کرده است اما این مردم بیدی نیستند که از این بادها بلرزند و مردم ایران استقامت و ایستادگی خود را از دین گرفته اند.

وی اضافه کرد: باید از امروز خود را برای والفجر هشت و کربلای پنج و بیت المقدس و فتح المبینی دیگر در بیست و هشتم خرداد سال ۱۴۰۰ آماده کنیم تا دنیا و دشمنان داخلی بفهمند که ملت ایران زنده و بیدار و مطیع ولایت است.

نصری خاطرنشان کرد: ملت ایران وصیت امام خمینی (ره) را فراموش نکرده و اجازه نخواهند داد نا اهلان و نامحرمان، آرمانشان را تغییر دهند و مشکلاتی را برای این کشور ایجاد کنند.

به گفته وی، مشارکت در انتخابات آینده از اهمیت بالایی برخوردار است و تک تک آرای مردم گلوله ای بر دشمن است و در غیر این صورت تحرک دشمن بیشتر خواهد شد

وی با اشاره به اینکه غیر از مشارکت حداکثری نیاز به انتخاب اصلح داریم تصریح کرد: همه نامزدهای انتخابات مورد تایید هستند اما بعضی از آنها حداقل شرایط را دارا هستند و به همین جهت باید فرد اصلح را انتخاب کنیم.

عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه دشمنان ما در تلاشند تا بایدن جنایتکار را منجی ایران معرفی کنند ادامه داد: دشمنان در این مدت قیمت دلار را مقداری کاهش دادند و برخی از کالاها را ارزان کردند و بدون شک تا قبل از انتخابات چند تحریم دیگر را لغو می‌کنند تا به ملت ایران پیام دهند که باید به کسی که با آمریکا همکاری کند و سلطه دشمنان را بپذیرند، باید رای دهند.

وی افزود: ملت ایران بطور قطع فریب دشمنان را نخواهد خورد و با چراغ سبز دشمن آرمان انقلاب اسلامی را فراموش نخواهد کرد

نصری گفت: وعده ملتی که در روز ۲۲ بهمن زنده و پویا بودن خود را به رخ دشمنان کشید در بیست و هشتم خرداد سال آینده است تا یکبار دیگر دشمنان بفهمند که قله و آرمان این ملت مقدمه سازی و زمینه سازی برای ظهور امام زمان است

وی اظهار داشت: حضور و مشارکت و انتخاب اصلح از طرف ملت ایران چندین گام به سوی هدف نزدیک خواهیم شد و مشکلات و گرفتاری ها حل خواهد شد

عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان اضافه کرد: پیام شهدا، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب و سید الشهدا (ع) در کربلا، ایستادگی، دشمن شناسی و مقابله و جهاد با دشمن است

وی با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ سرآغاز حکومت الله بر جهان و حماسه‌ای که در عصر غیبت بشریت را دگرگون کرد تاکید کرد: ملت ایران در ۴۲ سال گذشته لیاقت و شایستگی خود را برای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) در گام دوم انقلاب اسلامی نشان داده است.

 نصری خاطرنشان کرد: لیاقت ملت ایران احمد شاه، رضاشاه بیسواد، محمدرضا شاه فاسد و عیاش نبود بلکه لیاقت این ملت شخصیتی همانند امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب است.

وی یادآور شد: ملت ایران تحمل سلطه بیگانگان را نداشتند و برای همین امر فریاد استقلال سردادند و ۴۲ سال گذشته تا کنون به پای استقلال خود ایستاده‌اند تا دیگر آمریکا، صهیونیسم، انگلیس و ایادی آنها بر ملت ایران سلطه نداشته باشند.

عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان بیان کرد: ملت ایران برای حفظ استقلال و آزادی و سربلندی خود از ۴۲ سال گذشته تاکنون در تهدید و تحریم و توطئه دشمن قرار دارد و هزینه این استقلال را با شهادت جوانان تقدیم کرده است.

به گفته نصری، بیشتر مردم که به دلیل سلطه بیگانگان قبل از سال ۵۷ سواد خواندن و نوشتن نداشتند امروز بواسطه نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهضت سواد آموزی امام(ره) و نهضت تولید علم رهبری، در اوج نقطه علم دنیا می‌درخشد و جوانان این کشور در المپیادهای علمی دانش آموزی و مسابقات اختراعات جهانی پیشتاز هستند.

وی اظهار داشت: امروز ایران اسلامی یکی از کشورهای برتر جهان در علوم استراتژیک، هوافضا، سلول‌های بنیادین، هسته ای، نانو تکنولوژی و بیوتکنولوژی است و این ملت نشان دادندلیاقت موفقیت و عظمت و پیشرفت همراه با عدالت را داراست.

عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان با تاکید بر اینکه این ملت نشان داد می تواند و می‌شود افزود:  ۶۵ درصد زنان و دختران این جامعه پیش از سال ۵۷ توانایی خواندن و نوشتن نداشتند اما امروز در مسابقات اختراعات جهان می درخشند.

وی خاطرنشان کرد: ۷۰ درصد وسعت ایران در دوران ۲۰۰ سال حکومت پادشاهان قاجار و پهلوی را از دست دادیم  اما در ۴۲ سال انقلاب اسلامی یک میلیمتر از خاک کشورمان را به دشمنان واگذار نکردیم.

نصری گفت: وقتی قایق آمریکایی در دی سال ۹۴ وارد آبهای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران شد یک قایق نیروی دریایی سپاه افسران آمریکایی را اسیر کردند و همه دنیا وحشت و گریه این افسران را مشاهده کردند.

وی افزود: آمریکا و اروپا نزدیک ۸۰ فروند ناو و ناوچه و ناو هواپیمابر در خلیج فارس و دریای عمان دارد اما اراده و جرات برخورد ندارند اما امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب جنگ اراده‌هاست و در حالیکه دشمن ناو هواپیمابر در خلیج فارس دارد اما اراده ای ندارد.

وی بیان کرد: ملت ایران بواسطه خون مطهر شهدای خود و حماسه عاشورایی نه تنها اراده دارد بلکه مقاومت و ایستادگی را از قیام امام حسین (ع) در کربلا آموخته است و اقتدار و قدرت امروز ملت ایران از انقلاب اسلامی و ۴۲ سال مقاومت و ایستادگی به‌دست آمده است.

نصری خاطرنشان کرد: سرمایه‌ها و امکانات این کشور در دوران پادشاهان قاجار و پهلوی در خدمت بیگانگان قرار داشت، اما امروز بواسطه عدالت طلبی و پیشرفتی که حق جامعه ماست تحولات بزرگی برای زندگی مردم در شهر و روستا در زیر تحریم و تهدید دشمنان رخ داده است.

وی گفت: امروز نمره ۲۰  و جایگاه عالی قرار نداریم و این جامعه هنوز با مسائل و مشکلاتی مواجه است و باید گام دوم انقلاب اسلامی را به خوبی مورد توجه قرار دهیم و به آن عمل کنیم تا تمدن نوین ایران اسلامی در زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) تحقق پیدا کند.

آیین گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب در شهرستان مبارکه از توابع استان اصفهان به شکل موتوری و خودرویی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

شهرستان مبارکه با ۱۵۳ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.


 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها