نوش‌آبادی: مسئولان باید قدردان ملت ایران باشند

تهران- ایرنا- نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه این مردم هستند که در برابر مشکلات کشور مقاومت کرده‌اند، گفت: پیشرفت‌های امروز انقلاب اسلامی مدیون ملت است و مسئولان نیز باید تمامی تلاش خود راب رای حل مشکلات مردم بکار گیرند.

حسین نوش آبادی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به چشن انقلاب چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ادامه داد: در این مسیر به برکت حضرت امام(ره) و خون شهدا شاهد پیشرفت در تمامی مراحل انقلاب اسلامی بوده ایم.

وی اضافه کرد: امروز شرایطی در کشور ایجاد شده که نسبت به گذشته قدرت انقلاب و اقتدار مردم بیشتر است و شاهد پیشرفت های کشور بخصوص در عرصه های بازدارندگی دفاعی و حوزه های فناوری، علمی و بهداشتی هستیم.

نوش آبادی تصریح کرد: امروز اگر به واسطه تلاش مجاهدانه و کوشش متخصصان و جوانان این کشور واکسن کرونا را در داخل تولید کرده ایم و به زودی خط تولید آن به انبوه خواهد رسید، نشان دهنده دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران خاطر نشان کرد: مسئولان نیز باید قدر مردم و مسیر نورانی که حضرت امام خمینی (ره) برای این کشور ترسیم کرده اند را بدانند و در مسیر پیشرفت و آبادانی کشور و بیاینه گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب ابلاغ کرده اند، حرکت کنند.

وی افزود: مسئولان کشور باید در سایه توکل به خدا و حفظ ارزش ها، کار و تلاش بتوانند بن بست ها را بشکنند و مشکل وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم را حل کنند تا کشور را در مسیر توسعه اقتصادی قرار دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی به کشور عزت دادند، ادامه داد: خون شهدا و استقامت مردم در برابر دشمنان و مشکلات، کشور را در مسیر پیشرفت و استقلال فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و نظامی قرار داده است.

وی اقتدار کشور را بخاطر مردم دانست و گفت: این مردم هستند که با پایداری خود انقلاب را حفظ کرده اند و مسئولان نیز باید قدر این ملت را بدانند و برای پیشرفت کشور و رفع مشکلات مردم تمامی تلاش خود را بکار گیرند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها