فجر۹۹/ مردم لرستان در یوم الله ۲۲ بهمن ۹۹ حماسه ای دیگر خلق کردند

خرم‌آباد - ایرنا - مردم استان لرستان امروز در یوم‌الله ۲۲ بهمن ۹۹ بار دیگر با راهپیمایی پرشکوه خودرویی و موتوری حماسه‌ای دیگر را خلق کردند، حماسه‌ای که دشمنان انقلاب اسلامی را یکبار دیگر ناامید کرد.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در لرستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد، مرد و زن، کودکان، نوجوانان، جوانان و افراد مسن همه و همه در این راهپیمایی حضور داشتند و حماسه دیگری را به نمایش گذاشتند و نشان دادند حتی با شرایط سخت کرونایی هم با رعایت پروتکل های بهداشتی می شود، در این عرصه اجتماعی شرکت کرد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، به همین منظور امسال مردم بجای پیاده روی در روز ۲۲ بهمن، راهپیمایی خودرویی خود را در تمام شهرهای لرستان برگزار کردند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را بر خودروهای خود نصب کردند و نوجوانان و جوانان با اشتیاق فراوان پرچم جمهوری اسلامی  را از خودروها بیرون آورده بودند.

امروز همزمان با سراسر کشور مردم انقلابی و ولایتمدار لرستان از ساعت ۱۰ صبح با استفاده از موتور و خودروهای خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند تا بار دیگر به دشمنان نظام و انقلاب بگویند که هیچ وقت برای دفاع از ایران اسلامی کوتاه نمی آیند و همیشه در صحنه هستند.

مسیرهای حرکت خودرویی و موتوری یوم‌الله ۲۲ بهمن سال ۹۹ در خرم‌آباد از میدان ۲۲ بهمن آغاز و  در مسیر خیابان انقلاب تا مصلی‌الغدیر این شهر با حضور مردم ولایتمدار این شهر پایان یافت.

در این راهپیمایی مردم همیشه در صحنه خرم آباد و دیگر شهرهای استان به همراه خانواده در خودروهای خود خشم و انزجار خودشان را از دشمنان نظام و انقلاب به نمایش می گذارند و با سر دادن شعارهای الله اکبر، ۲۲ بهمن ماه یوم الله است یوم الله، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حضور خودشان را به تصویر کشاندند.

حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آبادو  سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی، مشاور عالی‌ مقام معظم رهبری در اجتماع مردم شهرستان خرم آباد سخنرانی کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها