پیام ۲۲ بهمن به دشمنان ایستادگی و برای مسئولان خدمت به مردم است

یزد - ایرنا - رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: پیام ۲۲ بهمن برای دشمنان نظام ایستادگی، صلابت و عزت است که آنها به طور قطع بیشتر از قبل خشمگین خواهد ساخت و پیام این روز برای مسئولان نظام خدمت عاشقانه، مجاهدانه و صمیمانه به ملت است.

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج علی‌اکبری، روز چهارشنبه در آیین راهپیمایی خودرویی مردم یزد در میدان امیرچقماق این شهر گفت: مسیر پیش روی ملت ایران یک مسیر روشن و پرافتخار است و روزهای روشنی در انتظار این ملت مقاوم است .

وی تصریح کرد: آنچه در ۲۲ بهمن رخ داد، لبیک یک ملت بزرگ به آرمان پیامر اعظم(ص) بود که پس از چند قرن در جریان انقلاب اسلامی به این آرمان بزرگ علوی و نبوی لبیک گفتند و نظامی را بر اساس الگوی علوی و فاطمی تاسیس کردند، این بزرگترین انقلابی است که به دست مردمی مومن ایجاد شده و خداوند نیز نصرت خود را بر آنها نازل کرد و امروز در برابر چشمان متعجب دوست و دشمن این نهضت بزرگ همچنان سربلند و باشکوه مسیر خود را ادامه می دهد .
حاج علی‌اکبری ادامه داد:  انقلاب ما دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است زیرا هدف آن تحقق آرمان الهی و آماده کردن شرایط، مقدمات، تربیت یار، گفتمان سازی، زمینه فراهم کردن برای آن واقعه عظیم و سعادت آفرین است و هیچ انقلاب دیگری این ویژگی نداشته است.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور بیان کرد: کدام انقلاب را سراغ دارید که انقلابیون مانند مردم ما با این استقامت و فداکاری و سرمایه گذاری پشت سرش باشد که از روز اول هرچه خواست، این ملت دریغ نکرد؛ اگر جوان، جان و مال خواست، دریغ نکردند و اینها از ویژگی های انقلاب است که در بهمن ۵۷ به پیروزی رسید و سرآغاز یک دوران جدید نه فقط برای ملت ما بلکه برای ملت های آزاده جهان شد.
حاج علی‌اکبری ادامه داد:  انقلاب اسلامی به سرعت در اقصی نقاط عالم هوادارانی پیدا کرد و همه آزادیخواهان عالم وقتی پیام آن را شنیدند که مبارزه با ستم بود، مورد استقبال ملت های جهان قرار گرفت و به طور طبیعی به همه کشورهای عالم صادر شد.
وی اظهار داشت: دشمنان انقلاب ما نیز بی نظیر هستند و تمام ستمکاران عالم با این انقلاب احساس معارضه و مخالفت پیدا کردند و کل جبهه کفر از سوسیالیسم تا کاپیتالیسم علیه نظام اسلامی ایران بودند و در اولین فرصتی که پیدا کردند، جنگ جهانی علیه ما به راه انداختند و صدام در واقع از آمریکا و شوروی آن زمان و رژیم صهیونیستی و اروپایی ها نمایندگی می کرد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب مسلمانان جهان احساس حیات و عزت کردند و امروز هم حال و روز آمریکای جهانخوار را ملاحظه می کنید و اگر امام راحل وعده فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی را دادند، امام حاضر عظیم الشان ما، پیش بینی افول امپرالیسم غرب به رهبری آمریکا را داده اند و در این میان انقلاب و نظام برخاسته از آن هر روز ریشه دارتر، قوی‌تر و با صلابت بیشتر به راه خود ادامه می دهد .
حاج علی‌اکبری تاکید کرد: یک ملت حقیر شده زیر چکمه های استکبار امروز به یک ملت پرافتخار تبدیل شده که در برابر دشمنان خود ایستاده و همچنان الهام بخش برای دوستان است و مسیر سعادت را طی می کند.
وی با بیان اینکه این انقلاب بعد از یک چله به آرمانهای خود وفادار است، افزود: ۲۲ بهمن برای ملت ما روز عید ولایت الهی است و پرچم کشور ما پرچم علوی و فاطمی و پرچمدار آن رهبر معظم انقلاب است و اینها در کنار هم، امید را هر روز بیشتر از روز قبل متجلی می کند.
حاج علی‌اکبری ادامه داد: امسال ۲۲ بهمن یوم الشکر و روز ابراز سپاس به درگاه خداوند متعال است و روز تشکر از کسانی است که در راه تحقق این انقلاب جان دادند و چه مردانی که در دفاع از امنیت، حریم و حرم، دفاع از علم و دانش و سلامت از جان خود دریغ نکردند و امروز این ملت برای تجدید پیمان با رهبری به میدان آمده و برای ادامه این راه تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی همراه خواهند بود.
وی افزود: ملت ما در چله گذشته انقلاب متوجه شد که رسیدن به این قله های بزرگ استقامت و دو بال شکر و صبر می خواهد تا به قله های سعادت برسد.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در بخش دیگری از سخنان خود یزد را یکی از مهمترین کانون های تحقق انقلاب اسلامی دانست و گفت: یزد در مبارزات انقلابی به رهبری شهید صدوقی بی نظیر بود و مردمان این استان در ولایتمداری و دینداری و روحیه انقلابی از روز اول وفادارانه در کنار امام راحل و اکنون در کنار امام حاضر حضور دارند.
وی اظهار داشت: مسیر پیش روی ملت ایران یک مسیر روشن و پرافتخار است و روزهای بسیار روشن در انتظار این ملت و مقاوم است و اگر بر همین روشی که در چله گذشته بودیم، بمانیم و با همان استقامت و صبوری در صحنه و بصیرتی که در ۹ دی ۸۸ از خود نشان دادید در میدان باشیم، وعده خداوند متعال برای نصرت قطعی است و روزهای بهتری از اضمحلال دشمنان جامعه بشری و روزهای باشکوه تری را برای ملت خودمان خواهیم دید.
حاج علی‌اکبری تاکید کرد: ما از شیوه ای که در دستگاه قضایی آغاز شده ابراز خوشحالی می کنیم و امیدواریم بتوانند ریشه فساد را که ملت عزیز را آزار می دهد خشک کند و مجلس انقلابی نیز برای رفاه اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم و قانونگذاری های درست اقدام کنند.
حاج علی‌اکبری اظهار داشت: پیام ۲۲ بهمن ملت ایران برای دولت که در ماه های پایانی خدمت خود به سر می برد این است که با جهاد و خدمت، دل ملت را شاد کند و در برابر زیاده خواهی های دشمن قوی و نستوه و در برابر ملت خادم و به دنبال خدمت عاشقانه باشد.

آیین ویژه ۲۲ بهمن در مناطق مختلف استان یزد با حضور عاشقان انقلاب برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها