فجر ۹۹/تبعیت از ولایت فقیه مهمترین عامل اقتدار نظام اسلامی است

اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه تبعیت از ولایت فقیه مهمترین عامل اقتدار نظام اسلامی است گفت: ملت ایران همواره پشتیبان و پیرو رهبر خود هستند و هیچ گاه به دشمنان باج نمی دهند. 

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد روز چهارشنبه در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران در اهواز اظهار داشت: امسال که به دلیل شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم راهپیمایی‌های گسترده همانند هر سال برگزار کنیم به صورت نمایش خودرویی و موتوری این روز را گرامی می‌داریم.

وی افزود: ملت ایران با هر نوع نگاه و سلیقه ای در صحنه هایی نظیر یوم الله ۲۲ بهمن در پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی همواره مستحکم ایستاده اند و دشمنان به خوبی از این موضوع آگاه هستند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان افزود: انقلاب اسلامی ایران، نهضتی بزرگ، شکوهمند و تاثیرگذار است و امروزه برای بسیاری از ملل جهان چراغ راه زندگی است.

وی بیان کرد: یوم الله ۲۲ بهمن به ما آموخت که در مبارزه با دشمنان اسلام، فقط باید بر خدا تکیه کرد. ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی و به ویژه خوزستان پس از گذشت سال ها، همچنان پای آرمان های این انقلاب ایستاده اند.

موسوی فرد گفت: ۴۲ سال از انقلاب اسلامی می گذرد و مردم حضورشان را در صحنه ها ثابت کردند و اکنون نوبت مسئولان است که برای رفع مشکلات آنها تلاش کنند.

مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی امسال باتوجه به خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و استان خوزستان به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها