استاندار مرکزی: مردم پایبندی خود به آرمان‌های انقلاب را نشان دادند

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: مردم امسال شیوه برگزاری جشن انقلاب را به دلیل شرایط کرونایی تغییر دادند و بار دیگر پایبندی، عشق،  محبت و ارادات خود را به آرمان‌های نظام، امام راحل و رهبر معظم انقلاب به نمایش گذاشتند.

سید «علی آقازاده» روز چهارشنبه در جشن پیروزی انقلاب اسلامی در اراک افزود: امسال با همه فشارهای ناشی از جنگ اقتصادی دشمنان، حضور مردم در جشن انقلاب گسترده‌تر از سال‌های قبل بود.

وی اظهار داشت: همانظور که رهبر معظم انقلاب فرمودند روسای جمهور آمریکا، یکی پس از دیگری می‌آیند و با سرافکندگی و خفت مقام خود را خرج می‌کنند ولی به هیچ کدام از اهداف شومشان دست نمی‌یابند که این مهم با پایداری و مقاومت مردم ایران، حاصل شده است

وی عنوان کرد: مشکلاتی که در کشور بویژه در بخش اقتصادی وجود دارد اما مردم با درک و شعور بالای خود این مشکلات را تحمل می‌کنند وخفت، حقارت و شکست را نمی‌پذیرند و این بزرگترین پیروزی برای یک ملت و مهمترین نتیجه معنوی انقلاب اسلامی است.  

استاندار مرکزی ادامه داد: حضور درخشان مردم سرزمین ایران و استان مرکزی به صورت حضوری، خودرویی و موتوری در مراسم ۲۲ بهمن امسال جای تقدیر دارد.

جشن پیروزی انقلاب اسلامی در نقاط مختلف استان مرکزی به صورت خودرویی و موتوری و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها