نمایش همدلی مردم عجب شیر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مراغه - ایرنا- مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن روز در شهرستان عجب شیر با حضور بیش از ۷۰۰خودرو از اقشار مختلف با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

به گزارش ایرنا ، قشرهای مختلف مردم ولایتمدار شهرستان عجب شیر یوم الله ۲۲ بهمن امسال با حضوری متفاوت به میدان آمدند تا نشان دهند تا پای جان از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌کنند.

فرماندار عجب شیر نیز در حاشیه این رژه خودرویی  به ایرنا گفت: حضور پرشور مردم شهرستان  در جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به این معناست تا به جهانیان اعلام کنیم که ادامه مسیر حرکت ملت ایران در تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و تداوم استقلال سیاسی ،آزادی و مرور بر دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

عادل اصغرپور از مردم ولایتمدار شهرستان عجب شیر با تشکر  از حضور مردم در رژه خودروی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ اظهار داشت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه، مردم در جشن چهل و دوسالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران حضوری متفاوت را به ثبت رساندند و نقش انقلابی و متعهدانه خود نسبت به این انقلاب را به خوبی ایفا کردند.

وی گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی و یوم‌الله ۲۲ بهمن ماه، فرصتی مغتنم برای یادآوری عظمت، اقتدار و جانفشانی‌های ملت بزرگ ایران است که در همه سال های گذشته با تمسک به مکتب ائمه اطهار (ع) و با وجود همه تهدیدهای سیاسی، امنیتی، نظامی، تحریم‌های اقتصادی، توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان، در کمال ناباوری توانسته است خیل عظیم تهدیدات خارجی و داخلی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

فرماندار عجب شیر با اشاره به اذعان صریح دشمنان به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، علمی، اجتماعی و فرهنگی گفت: امروز ایران شکوهمند در بسیاری از حوزه‌ها به خودکفایی و استقلال رسیده و بسیار قدرتمندتر و باثبات‌تر از گذشته شده است.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در عجب شیر همزمان با سراسر استان از مقابل سپاه ناحیه آغاز شد و اقشار مختلف مردم به همراه خانواه خود در خودرو پس از طی مسیر بلوار شهدا، خیابان امام خمینی (ره)، چهارراه ساعت، بلوار ۲۲بهمن، میدان بسیج، میدان راه آهن و میدان شهید باکری رژه رفته و قطعنامه سراسری این راهپیمایی در ۹ بند قرائت و با فریادهای الله اکبر شرکت کنندگان مورد تایید قرار گرفت.

همچینن بسیج سازندگی سپاه عجب شیر در این رژه خودرویی به مناسبت ۲۲بهمن ماه ۷۰۰عدد ماسک تولید شده توسط بانوان بسیجی را به صورت رایگان توزیع کردند.

هم۰نین طی مراسمی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه عجب شیر و کمیته امداد امام خمینی (ره) ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۱۰۰میلیون تومان در بین اقشار متضرر از کرونا به مناسبت دهه مبارک فجر توزیع شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =