انقلاب اسلامی نسخه‌ای نجات‌بخش برای ملت‌های ستم‌دیده است

تهران- ایرنا- وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پیامی با تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت:‌ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به‌مثابه نسخه‌ای آرمانی و نجات‌بخش برای ملت‌های ستم‌دیده، با شعار بنیادین نه شرقی و نه غربی به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا از ‌روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در پیام تبریک علی‌اصغر مونسان آمده است: ۴۲ سال پیش در چنین ایامی در سایه درایت و شجاعت رهبری بزرگ، میوه شیرین سال‌ها مبارزه با ظلم و جور به بار نشست و خورشیدِ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران طلوع کرد. انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به‌مثابه نسخه‌ای آرمانی و نجات‌بخش برای ملت‌های ستم‌دیده، با شعار بنیادین نه شرقی و نه غربی، و با هدف عینیت‌بخشی به مفاهیم استقلال، آزادی و عدالت، با اراده‌ای مردمی به پیروزی رسید و پس از چهاردهه، همچنان با عزم و اراده مردم به مسیر هدفمند خود ادامه می‌دهد.

 وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افزود: اکنون که در آغاز راه روشن چله دوم انقلاب هستیم، با نگاه روشنگرانه و راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی، گام دوم با چشم‌اندازی دقیق ترسیم شده است و بی‌تردید نیازمند استمرار همان وحدتی است که خمینی کبیر همواره بر آن تأکید داشتند.

مونسان، ضمن درود به روح پرفتوح حضرت امام خمینی(ره) و شهدای والامقام، چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت و تحقق آرمان‌های والای امام راحل و رسیدن به اهداف متعالی گام دوم را در سایه همراهی و همگامی ملت بزرگ ایران اسلامی، خواستار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

سرخط اخبار فرهنگ