فجر ۹۹؛ وضعیت ترافیکی مسیرهای ۲۲ بهمن تهران عادی است

تهران- ایرنا رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هم اینک وضعیت ترافیکی کلانشهر تهران مشکلی ندارد و ترافیک در مسیرهای اعلامی برای تردد خودرویی و موتوری آیین ۲۲ بهمن عادی و مناسب است.

به گزارش ایرنا از پلیس راهور تهران بزرگ، مجید رنجبر روز چهارشنبه اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک غیرعادی نداریم و در طول خیابان های دماوند، انقلاب و آزادی تردد به صورت موتوری و در بزرگراه آیت الله سعیدی و جناح تردد به صورت خودرویی است و ترددها به صورت خودرویی در شمال به جنوب انجام می شود.

رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شهروندان درخواست کرد: با عوامل انتظامی و راهنمایی رانندگی همکاری لازم را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: تردد موتور در خیابان و میدان آزادی و انقلاب بدون مانع است و شهروندان می توانند از این مسیر تردد کنند و از خودروها در این مسیرها خودداری می شود.

به گزارش ایرنا، امسال به خاطر شرایط کرونایی و تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، راهپیمایی در سراسر کشور به صورت موتوروی و خودرویی اعلام شده است و پلیس راهور تهران بزرگ ۱۲۲ مسیر برای رژه موتوری و خودرویی در ۲۲ بهمن پایتخت اعلام کرده است که ۶ مسیر برای موتورسیکلت سواران و ۶ مسیر هم برای تردد خودرو سواران در نظر گرفته شده است که این ترددها به هیچ وجه با یکدیگر تداخل ندارد.

اصل برنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه از  میدان امام حسین ( ع ) شروع می شود و تا میدان آزادی برای موتورسیکلت ها به صورت رفت و برگشت  پیش بینی شده و خودروها در محدوده میدان صادقیه به سمت میدان آزادی شمال به جنوب و از مسیر جنوب به شمال هم در مسیر میدان فتح و آیت الله سعیدی نیز برای تردد وسایط نقلیه خودوریی در نظر گرفته شده است.

محور خیابان انقلاب و آزادی از میدان امام حسین( ع ) تا میدان آزادی مسیر ویژه راهپیمایی موتورسواران در نظر گرفته شده است همچنین محور آیت الله سعیدی در مسیر جنوب به شمال از میدان فتح تا میدان آزادی  و مسیر شمال به جنوب جناح  از فلکه دوم صادقیه تا میدان آزادی مسیر ویژه تردد خودرو سواران است.

همچنین شرق به غرب خیابان انقلاب و آزادی مسیر ویژه تردد موتورسواران هم مسیر عادی و هم مسیر ویژه در نظر گرفته شده است و غرب به شرق خیابان آزادی و انقلاب جهت خروج موتورسواران و برگشت آنها است.

خودرو سوارانی که قصد شرکت در  راهپیمایی را دارند از محدوده جنوب غربی و جنوبی از بزرگراه فتح و آیت الله سعیدی به سمت شمال حرکت می کنند وارد رینگ خارجی و زیرگذر شرقی و در ادامه وارد جناح شمال خواهند شد؛ یعنی به سمت آزادی شرق و به سمت مخصوص غرب اجازه تردد ندارند.

بر این اساس فقط وارد مسیر جناح به سمت شمال خواهند شد و از طریق پل جناح شیخ فضل الله می توانند انتخاب مسیر کنند و به سمت غرب  و شرق و شمال ادامه مسیر دهند و خودروهایی که از مسیر شمال به جنوب جناح و از فلکه دوم صادقیه از آزادراه و شیخ فضل الله وارد جناح به جنوب می شوند وارد زیرگذرغربی نخواهند شد و به سمت مخصوص غرب ادامه مسیر خواهند داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها