مردم با تمام توان از انقلاب اسلامی ایران پایداری می‌کنند

شهرکرد_ ایرنا_ مردم ایران اسلامی، پاسداری از انقلاب خود را با تمام توان، قدرت و اقتدار بر عهده دارند و در این راه با عزمی بلند و راسخ ایستاده‌اند

یکی از شرکت‌کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی بین تمامی مردم با قوت انجام می‌شود.
مهدی امیری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: اقتدار، عزت و امنیت در جمهوری اسلامی ایران نتیجه پاسداری از انقلاب اسلامی و در برابر استکبار جهانی است.
وی افزود: پاسداری جانانه مردم ایران از انقلاب اسلامی در ۴۲ سال گذشته، دستاوردهای قابل‌توجهی در سطح ملی و بین‌المللی برای کشور به‌همراه داشته است.
امیدی تصریح کرد: وجود مشکلات مالی و اقتصادی در کشور نمی‌تواند در روند پاسداری مردم از انقلاب اسلامی ایران خللی وارد کند.


یکی دیگر از راهپیمایان مراسم ۲۲ بهمن امسال در شهرکرد نیز گفت: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی از مهم‌ترین اولویت‌های مردم ایران به شمار می‌رود که در ۴۲ سال گذشته در برنامه روزمره آنان بوده است.
حسین امینیان تاکید کرد: علاوه بر تلاش دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی در ۴۲ سال گذشته اما پاسداری ملت ایران از کشور و نظام باعث خنثی شدن این توطئه‌ها و قدرت‌مند شدن انقلاب اسلامی شد.
وی یادآور شد: مردم ایران افرادی فرهیخته و روشن‌فکر هستند و به‌همین منظور حاضر نیستند به‌خاطر برخی مشکلات کنونی کشور، ذره‌ای از اعتقاد خود برای پاسداری از انقلاب اسلامی عقب‌نشینی کنند.
یکی دیگر از مردم مرکز چهارمحال و بختیاری نیز گفت: حضور گستره و دشمن‌شکن در صحنه‌های مختلف از جمله مراسم ۲۲ بهمن به‌عنوان چراغ جمهوری اسلامی میتواند پاسداری از انقلاب اسلامی را پررنگ و تقویت کند.
مهسا ربیعی تصریح کرد: مردم برای دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی همواره تلاش، فداکاری و ازخودگذشتگی کرده‌اند و همچنین در دفاع از این نظام راسخ و استوار هستند.
وی اظهار داشت: هیچ قدرتی نمی‌تواند اراده آهنین و عزم راسخ ملا ایران را ضعیف و علیه جمهوری اسلامی قد علم کند زیرا مردم ایران در برابر این توطئه‌ها هوشیارند.


یکی از جوانان شهرکرد نیز گفت: حضور مردم در انتخابات تیر خلاص دیگری بر قلب سیاسی دشمن وارد می‌کند.
احمدرضا محمدی تاکید کرد: در ۴۲ سال گذشته در هر دوره از انتخابات دشمن تلاش فراوانی برای حضور کم‌رنگ مردم در پای صندوق‌های رای انجام داد اما در هر دوره درصد مشارکت مردم افزایش یافت.
وی افزود: در انتخابات پیش‌رو به‌همراه تمامی اعضای خانواده شرکت می‌کنم تا با مشارکت جدی باز هم دین خود را نسبت به نظام و انقلاب اسلامی ادا کنم.
محمدی تصریح کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات به‌طور یقین در تضمین و استمرار فعالیت مقتدرانه انقلاب اسلامی نقش دارد.
وی یادآور شد: از تمامی هم‌وطنان تقاضا دارم تا برای دفاع همه‌جانبه از انقلاب اسلامی ایران، ادامه راه شهیدان، حرکت در مسیر آرمان‌های امام خمینی (ره) و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری در انتخابات پیش‌رو حضور جدی داشته باشند.
به گزارش ایرنا، راهپیمایی خودروها در شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ساعت ۱۰ صبح از میدان معلم آغاز شد و خودروهای تزیین شده با اقلام تبلیغاتی دهه‌ فجر و حمل پرچم جمهوری‌اسلامی ایران به‌صورت منظم و سازماندهی شده از میدان قمربنی‌هاشم (ع) آغاز و در مسیر میدان معلم، خیابان آیت‌الله کاشانی، چهارراه فارابی، چهارراه استانداری (دولت)، چهارراه هواپیمایی، میدان آیت‌الله‌العظمی دهکردی و میدان امام حسین (ع) حرکت کردند.
نظیر این برنامه در سایر مراکز شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها