راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- ایرنا- مردم کرمانشاه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با خودرو، موتورسیکلت و دوچرخه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم ۲۲ بهمن ماه امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت خودرویی در کرمانشاه و بسیاری دیگری از استان های کشور برگزار شد.

این مراسم ساعت ۱۰ امروز از میدان آزادی کرمانشاه آغاز و پس از گذشت یک ساعت با حضور خودروهای شخصی در میدان فردوسی پایان یافت.

خودروهای شخصی، خودروهای امدادی، خودروهای ورزشی، موتورسیکلت‌های معمولی و سنگین و دوچرخه سواران در این مراسم با به همراه داشتن پلاکادرهایی با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» و پرچم جمهوری اسلامی ایران در این راهپیمایی حضور داشتند و در طول مسیر با بوق زدن و روشن کردن چراغ های خود ابراز خوشحالی می کردند.

مردم حاضر در این راهپیمایی همچون دیگر راهپیمایی های ۲۲ بهمن شعارهای مرسوم سال های قبل را سر نمی دادند و تنها با بوق زدن و روشن کردن چراغ های خودرو خوشحالی می کردند؛ حاضران در این مراسم به جای مشت‌های گره‌کرده، برف پاک خودروها را تکان می‌دادند.

 در راهپیمایی امسال شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، مرگ بر منافق، مرگ بر انگلیس، مرگ بر فتنه‌گر و مرگ بر بهایی از بلندگوهای مستقر در طول مسیر شنیده می‌شد.

براساس برنامه ریزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیش از آغاز مراسم در محدوده میدان آزادی پرچم ها و پلاکادرهای مربوط به راهپیمایی ۲۲ بهمن بین خودروها توزیع شده بود و برخی از افراد نیز با وسایلی که در منزل داشتند همچون پرچم‌ و کاغذهای رنگی خودرو خود را تزیین کرده بودند.

علاوه بر خودروها عده‌ای از مردم و مدیران نیز به صورت پیاده در پیاده رو محدوده میدان آزادی تا فردوسی حرکت می کردند و نظاره گر خودروهای حاضر در راهپیمایی بودند.

پلیس راهور در محدوده میدان آزادی، چهار راه مدرس، میدان انقلاب، میدان آیت الله کاشانی، خیابان رفعتیه و خیابان شورا برای ورود خودروها محدودیت ایجاد کرده بود و تنها خودروهای دارای پرچم و تزیینات مربوط به ۲۲ بهمن اجازه ورود داشتند.

 مدیران دولتی نیز با استفاده از خودروهای شخصی در این مراسم حضور پیدا کرده بودند و همراه مردم مسیر میدان آزادی تا میدان فردوسی را طی کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها