انقلاب اسلامی ایران نقطه آغازین تمدن نوین اسلامی است

شهرری - ایرنا - فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) با بیان اینکه ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ نقطه آغازین ظهور حضرت مهدی و حکومت الله بر روی زمین بود، گفت: انقلاب اسلامی ایران پس از یکهزار و ۴۰۰ سال نقطه آغازین تمدن نوین اسلامی در جهان است.

به گزارش ایرنا، سردار ذوالقدر امروز(چهارشنبه) در آغاز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان ری در حرم عبدالعظیم(ع)، اظهار داشت: مردم و به ویژه جوانان ایران اسلامی طی چهار دهه گذشته با فدا کردن جان و مال خود در راه اسلام نشان دادند که لیاقت آغاز تمدن نوین اسلام را دارند.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی ایران طی چهار دهه گذشته انواع توطئه ها و کارشکنی ها را برای از بین بردن این نظام به کار بسته اند، عنوان کرد: ملت بزرگ ایران ولی در مقابل تمام توطئه ها با از خودگذشتگی و ایثار ایستادند.
ذوالقدر اضافه کرد: جهانیان رشادت های مردم ایران در زمان انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و جبهه مقاومت دیدند و با این همه به کارشکنی های خود ادامه دادند.
وی با بیان اینکه ایثارگران و شهدای جبهه مقاومت مانند شهید حججی ها جوانانی بودند که دوران پیروزی انقلاب و هست سال دفاع مقدس را ندیده بودند، بیان داشت: این عزیزان در شرایطی سخت تهاجم فرهنگی غرب با ایمان قوی به اسلام و اهل بیت پا به جبهه های مقاومت گذاشتند که این امر بسیار ارزشمند است.
ذوالقدر در ادامه به برخی دستاوردهای نظام اسلامی ایران در علوم مختلف به ویژه پزشکی اشاره کرد و گفت: امروز همگان دیدند که پزشکان ایرانی با حمایت همه جانبه مردم و مسئولان چگونه بیماری کرونا را در کشور کنترل کردند در حالی این ویروس بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان را زمین گیر کرده است.
وی با اشاره به جمع آوری حجم انبوهی کمک های مومنانه و حضور نیروهای مردمی در بیمارستان ها و حتی غسالخانه ها، اظهار داشت: ملت ایران با از خود گذشتگی و ایثار توانستند به این موفقیت های عظیم در مهار این بیماری برسند.
ذوالقدر در پایان با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا نحوه برگزاری مراسم جشن ۲۲ بهمن را تغییر. داده است، یادآورشد: امسال مدل راهپیمایی عوض شده است ولی پیام ملت ایران همان پیام همیشگی به استکبار جهانی است.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال به صورت موتوری از حرم عبدالعظیم حسنی ( ع) تا حرم امام راحل برگزار شد،

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها