امام جمعه خمین:‌حضور گسترده در مراسم ۲۲بهمن نمایش انسجام ملت ایران است

خمین -ایرنا - امام جمعه خمین گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حتی به شکل موتوری و خودرویی آن، نمایش انسجام و وفاداری ملت ایران به آرمان‌های نظام مقدس اسلامی است.

حجت‌الاسلام «علی حسینی‌پور» روز چهارشنبه در حاشیه رژه موتوری ۲۲ بهمن در زادگاه امام راحل افزود: حضور پرشور و گسترده با خودرو و موتور در  این مراسم، پاسخی دندان شکن به کسانی است که تلاش می کنند با انواع توطئه‌ها، حضور  مردم را در صحنه های مختلف  کمرنگ کنند.
وی بیان کرد: دشمنان در طول چهار دهه  لحظه‌ای برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی غافل نشدند اما درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم در عرصه های حساس، همه این توطئه ها ناکام کرد.
امام جمعه خمین  با یادآوری حضور مردم  با رعایت کامل موازین بهداشتی در مراسم ۲۲ بهمن ماه امسال گفت: این حضور نشانگر آن است که تحریم‌های ظالمانه تاثیری در اراده آنان در دفاع از آرمان‌های انقلاب نداشته است.
فرماندار خمین نیز با تقدیر از حضور مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راهپیمایی امسال گفت: بیماری کووید۱۹ برگزاری برنامه های مختلف مذهبی و دینی را تحت تاثیر قرار داده اما موجب تعطیلی کامل آنها نشده است.
«احمد طهرانی»   افزود: با توجه به شرایطی که کشور به دلیل بیماری کرونا در آن قرار دارد، شکل راهپیمایی امسال تغییر پیدا کرد و مردم بار دیگر با حضور خود در خودرو و با  موتور اقتدار نظام را به رخ دنیا کشیدند.
وی ادامه داد:  حضور مردم زادگاه امام راحل با ماسک و خودرو در راهیپمایی ۲۲ بهمن امسال ادای دین به شهدای انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان سلامت است.  
فرمانده سپاه ناحیه خمین نیز گفت: این حضور با شکوه نمایشی از اقتدار نظام اسلامی است که هیچ تحریم و توطئه ای سبب کمرنگ شدن آن نمی‌شود.
سرهنگ پاسدار «علی‌اکبر حسینی» بیان کرد: نسل جوان و نوجوان در راهیپمایی ۲۲ بهمن امسال ثابت کردند که شبهه افکنی و هجمه های فرهنگی استکبار جهانی و پیروانش تاثیری بر اعتقادات این نسل نداشته است.
وی اضافه کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به هر شکلی به معنای ادامه راه معمار کبیر انقلاب، شهدا و به ویژه شهید سلیمانی است.  
 خمین به‌عنوان زادگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی در جنوب استان مرکزی واقع شده و  راهپیمایی ۲۲ بهمن در این شهرستان به شکل خودرویی و موتوری از میدان بسیج آغاز شد و بعد از طی کردن مسیر میدان مدرس و میدان انقلاب در میدان ۱۵ خرداد به پایان رسید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =