« فجر ۹۹» حمایت مردم انقلاب را از توطئه‌های دشمنان عبور داد

آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان گفت: مردم ایران اسلامی با حمایتهای بی دریغ خود در طول بیش از چهار دهه، انقلاب را از پیچ‌های خطرناک و توطئه‌های دشمنان عبور دادند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام علی ابراهیمی‌پور در حاشیه راهمپیمایی ۲۲ بهمن در آبادان در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: مردم ایران اسلامی با آرمان‌های شهدا و امام خمینی(ره) عهد بستند و بر عهدشان مانده‌ و در همه حال حامی و پشتوانه انقلاب اسلامی بوده و هستند.

وی افزود: امروز به رغم بیماری کووید۱۹ مردم به شکل‌های مختلف در فضای مجازی در دفاع از انقلاب و مقام معظم رهبری و امام راحل استوار و ثابت قدم هستند و هیچ گاه دراین مسیر پاپس نگذاشتند.

امام جمعه آبادان گفت: همه ساله مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تجدید بیعت با انقلاب اسلامی جلوهه‌ای زیبایی خلق می‌کردند که امسال این نقش آفرینی به شکل جدید و نوآورانه به نمایش گذاشته شده است .

حجت الاسلام ابراهیمی‌پور بیان کرد: مردم به رغم مشکلات موجود، پای انقلاب ایستاده‌اند و آرمان‌ها و آرزوهای غرب برای کشورمان را نقش بر آب کرده‌اند، مردم امروز شکل جدید آری گفتن خود به نظام جمهوری اسلامی را اعلام می‌کنند.

امام جمعه آبادان گفت: ملت ایران با تحمل همه سختی‌ها و مشکلات پای این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید است ایستاده‌اند و این وظیفه مسئولان نظام است که در راستای برطرف کردن مشکلات و گره گشایی از مشکلات مردم اقدام کنند.

یکی از شهروندان آبادانی نیز در این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: ما در دوران تحریم به یک امت و ملت ویژه تبدیل شدیم و یکی از برترین پایه‌های علمی دنیا را جوان‌های ما دراین شرایط سخت بدست آوردند.

علی طویل اظهار داشت: مسئولان با همت و اراده باید تلاش کنند پا به پای بسیاری از دستاوردهای انقلاب برای رفاه مردم گامهای موثرتری بردارند و فشار ناشی از این تحریم‌های ظالمانه با تدبیر خوب و مناسب برطرف شود همچنان که مردم  همچنان به آرمان‌های خود و بیعت با رهبر معظم انقلاب پایبند هستند. 

وی افزود: ما مردم از اول انقلاب اسلامی تاکنون درطول دفاع مقدس،  همه انتخابات و هر جا که نیاز بوده حضور یافتیم تا نشان دهیم همواره حامی ولایت فقیه و در مسیر شهدا هستیم.

یکی دیگر از شهروندان آبادانی نیز گفت: آمریکا و متحدانش بدانند فشار حداکثری آنها نمی‌تواند در اراده آهنین مردم در دفاع از کشور خللی وارد کند.

مریم طاهری افزود: ملت ایران ثابت کرده است همواره حامی انقلاب و دستاوردهای آن و پایبند به اصول و ارزش‌های انقلاب هستند.

وی افزود: ملت ایران با تمام وجود سختی‌ها را تحمل می‌کند و از مواضع بر حق خود کوتاه نخواهد آمد.

همزمان با سراسر کشور رژه خودرویی و موتوری به مناسبت ۲۲بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها