۶ طرح در نطنز به بهره برداری رسید

اصفهان- ایرنا- همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۶ طرح شاخص شهرستان نطنز با حضور استاندار و جمعی از مسئولان شهرستانی و استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، پروژه مسکونی ۲۰ واحدی بهاران بادرود شهرستان نطنز امروز با حضور استاندار اصفهان به بهره برداری رسید.

این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از منابع تسهیلات یارانه‌دار بانکی، کمک بلاعوض نهادهای حمایتی(بهزیستی و کمیته امداد) و حساب ۱۰۰ امام (ره) و انجمن خیرین مسکن ساز احداث شده است.

پروژه مسکونی ۲۰ واحدی بهاران بادرود به همت بنیاد مسکن و برای محرومان و مستضعفان این منطقه احداث شده است.

به گفته مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، احداث سه هزار واحد مسکن محرومان این استان تا پایان اردیبهشت سال آینده به اتمام می‌رسد.

پیشرفت فیزیکی این واحدهای مسکونی ۵۵ تا ۶۰ درصد است و تاکنون یکهزار و ۷۵۹ واحد در مرحله پی‌کنی، یک هزار و ۶۵۵ واحد اجرای فوندانسیون، یک هزار و ۳۰ واحد به مرحله اجرای گچ و خاک رسیده است.

بهره برداری از ساختمان بیمه سلامت نطنز

مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان در گفت و گو با ایرنا گفت: با همیاری، کمک‌های مردمی، شورای شهر، شهرداری و فرمانداری شهرستان نطنز فوندانسیون ساختمان اداره بیمه سلامت شهرستان نطنز امروز به بهره برداری رسید.

حسین بانک ادامه داد: این ساختمان در ۲ طبقه در متراژ ۳۵۰ مترمربع ساخت با اعتباری بالغ بر یک میلبارد و ۳۰۰ میلیون تومان در یکسال به بهره برداری رسید.

به گفته وی، احداث ساختمان اداره بیمه سلامت یکی از نیازهای اساسی این شهرستان بود.

از حدود ۴۰ میلیون زیرپوشش بیمه سلامت همگانی در کشور، یک میلیون و ۵۵۰ هزار نفر آن در اصفهان است که از این تعداد حدود ۴۰۰ هزار نفر کارمندان دولت، ۴۳۰ هزار نفر بیمه سلامت همگانی، ۱۷ هزار بیمه شده بیمه ایرانیان و حدود ۵۵۰ هزار نفر بیمه شده روستایی و از سایر اقشار حدود ۹۰ هزار تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

چهار هزار و ۸۶۰ موسسه در اصفهان طرف قرارداد اداره کل بیمه سلامت هستند که این استان پس از تهران به لحاظ تعداد، بیشترین مراکز طرف قرارداد را در کشور دارد.

یک میلیون و ۶۷۰ هزار بیمه شده زیرپوشش بیمه سلامت استان قرار دارند که ۶۷۰ هزار نفر از این تعداد بیمه روستایی هستند.

افتتاح مدرسه خیرساز صالحین و امیرکبیر نطنز

در چهل و دومین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مراسم افتتاحیه دبستان سه کلاسه صالحین با حضور استاندار اصفهان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان با مساحت ۱۸۰۰ مترمربع و زیربنای ۳۵۰ متر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در مدت یکسال توسط خانواده نجار طاری(ثقفی) و صالح کندری احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین دبستان ۶ کلاسه امیرکبیر با مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و زیربنای ۳۵۸ متر با اعتبار بالغ بر ۳۹ میلیارد ریال در مدت یکسال توسط خیر حاج اصغر مطهری و خانواده عابد نظری احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح از خط جدید تولید دنده فلایویل

استاندار اصفهان ضمن بازدید از شهرک صنعتی اوره نطنز، جدید تولید دنده فلایویل شرکت تولید قطعات خودرو صنعت کار نطنز را افتتاح کرد.

خط جدید تولید دنده فلایویل با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۳۵ نفر به صورت مستقیم و ۱۰ نفر غیر مستقیم افتتاح شده است.

ظرفیت تولید این واحد صنعتی سالانه ۵۴۰ هزار عدد است، این طرح طی مدت ۱۵ ماه اجرایی شده است.

۷۰ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان در دهه فجر در شهرستان نطنز به بهره برداری رسید.

بادرود مرکز بخش امامزاده با جمعیت ۲۵ هزار نفر از توابع شهرستان نطنز می‌باشد.

شهرستان نطنز با ۴۵ هزار نفر جمعیت در ۱۲۵ کیلومتری شمال استان اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها