راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار ملی ایرانیان در مقابل دشمنان است

ساوه - ایرنا - امام جمعه ساوه گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن جلوه عظیمی از اقتدار ملی مردم ایران در برابر دشمنان است تا آنها بدانند ملت ما در هر شرایطی حامی و پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام «سیدابراهیم حسینی» در آیین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در جمع مردم انقلابی ساوه، گفت: هدف از راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزاری جشن انقلاب و افتخار به نظام و انقلاب است که امسال به منظور حفظ سلامت مردم به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد.
وی بیان کرد: مردم بار دیگر با آرمان‌های انقلاب تجدید پیمان کردند و نشان دادند همواره و در هر شرایطی پشتیبان نظام هستند.
وی اظهار داشت: تحریف آرمان‌ها و اهداف یک خطر بزرگ برای انقلاب اسلامی است و باید مردم و مسئولان هوشیارانه در این زمینه عمل کنند و نقشه‌های دشمنان برای براندازی انقلاب را برهم زنند.
حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن رزمایش قدرت‌ ملی و انقلابی مقابل دشمنان است، ادامه داد: انقلاب اسلامی دستاوردها و برکات فراوانی داشته است که مهمترین آن حاکمیت دین اسلام بود.
وی، استقلال و حاکمیت مردم بر امور کشور را از آثار انقلاب اسلامی برشمرد و عنوان کرد: امروز حتی کشورهای ابرقدرت به لحاظ سیاسی ناچارند از آمریکا تبعیت کنند و استقلال ندارند اما مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران توسط مردم انتخاب می‌شوند.
امام جمعه ساوه گفت: مطالبه مردم انقلابی، بیان سخنان سنجیده از سوی مسئولان است که پیام سازش و تسلیم به دشمنان ندهند زیرا خواسته اصلی مردم، ایستادگی در مقابل دشمن است.

وی در مورد برجام نیز، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند فقط در یک صورت به تعهدات برجامی بازمی‌گردیم و آن هم در شرایطی است که آمریکا به تمام تعهدات خود عمل کند.
وی تصریح کرد: ملت انقلابی ایران به دنبال قدرت پاک است چرا که قرآن و دین اجازه استفاده از سلاح کشتار جمعی نمی‌دهد و افزایش توان و قدرت دفاعی ما صرفا به منظور بازدارندگی در مقابل اهداف شوم دشمن است.
امام جمعه ساوه از مسئولان درخواست کرد نسبت به رفع مشکلات اقتصادی که منشأ داخلی دارند، اهتمام ورزند تاکید کرد زیرا مردم ولی نعمتان انقلاب هستند.

آیین راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در ساوه با حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم در قالب کاروان های خودرویی و موتوری از میدان امام تا مصلی شهر برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =