راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن در اردبیل آغاز شد

اردبیل - ایرنا- آیین بزرگداشت ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با انجام برنامه‌های ویژه و رژه خودرویی و موتوری در شهرستان‌های مختلف استان اردبیل آغاز شد.

به گزارش ایرنا، ده‌ها خودرو و موتورسیکلت متعلق به دستگاه‌های اجرایی، نهادهای نظامی و انتظامی و شهروندان اردبیلی در حالی‌که مزین به پرچم‌های بزرگ و کوچک هستند در شهر اردبیل از میدان ارتش به حرکت درآمده و در حال حرکت در خیابان‌های مرکزی شهر هستند.

حضور خودجوش شهروندان اردبیلی با خودرو و موتورسیکلت شخصی در حالی که پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار درآورده اند جلوه‌های بصری زیبایی خلق کرده است.

تعداد زیادی از شهروندان اردبیلی نیز در هوای آفتابی اما سرد با دوچرخه‌های خود و نیز پای پیاده در آیین بزرگداشت ۲۲ بهمن شرکت کرده‌اند.

گزارش ایرنا از شهرستان‌های پارس‌آباد، بیله‌سوار، گرمی ، اصلاندوز ، انگوت، مشگین‌شهر، نمین ، نیر، سرعین ، کوثر و خلخال نیز حاکیست که خودروها و موتورسیکلت‌های مزین به پرچم مقدس ایران در خیابان‌ها و معابر این شهرستان‌ها به حرکت درآمده و مردم مومن با شعارهای انقلابی و تکبیر با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت می‌کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =