جشن متفاوت مردم استان همدان در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

همدان-ایرنا- مردم مومن و ولایی استان همدان امسال و در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همپای دیگر هموطنانمان در ایران اسلامی، به شیوه ای متمایز و متفاوت از سال های گذشته یوم الله ۲۲ بهمن را جشن گرفتند.

به گزارش ایرنا، جشن های ویژه ایام فرخنده دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی امسال به دلیل همه گیری ویروس کرونا بدون برگزاری راهپیمایی و تجمع برگزار شد، اما مردم فهیم و انقلابی استان همدان همچون دیگر استان های کشور با حضوری پرشور در قالبی دیگر با رعایت پروتکل های بهداشتی، سوار بر خودرو و موتور و همچنین با دوچرخه، یوم الله ۲۲ بهمن را جشن گرفتند. 

هزاران نفر از مردم استان همدان در مناطق شهری و روستایی استان از صبح امروز(چهارشنبه) با استفاده از خودرو و موتور در خیابان ها حاضر شده و با حرکتی زیبا و نمادین و برگزاری یک رژه خودرویی باشکوه و متفاوت، در راهپیمایی گرامیداشت ۲۲ بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کردند.

آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با توجه به همه گیری شیوع کرونا و براساس برنامه ریزی انجام شده و ابلاغ ستاد ملی کرونا، در قالب رژه خودرویی و موتوری برگزار شد و برنامه ای برای راهپیمایی مردمی و تجمع در سطح شهرها و روستاهای استان همدان نیز وجود نداشت.

آیین باشکوه بزرگداشت چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این استان به صورت همزمان با سراسرکشور و در قالب رژه خودرویی و موتوری و همچنین حرکت نمادین جوانان و نوجوانان دوچرخه سوار در مسیرهای مشخص برگزار شد.

درهمین ارتباط اقشار مختلف مردم شهر همدان برای برگزاری هرچه باشکوهتر آیین بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ صبح و  در قالب رژه خودرویی از میدان بعثت به سمت میدان آرامگاه بوعلی و سپس امامزاده عبدالله حرکت کردند.

همچنین جوانان و نوجوانان پرشور و انقلابی شهر همدان نیز در این جشن باشکوه با دوچرخه مسیر پیاده راه های بوعلی و اکباتان شهر را به عنوان حرکتی نمادین برای گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی طی کردند.

آیین ویژه بزرگداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دیگر شهرها و همچنین مناطق روستایی استان همدان نیز با حضور پرشور و گسترده مردم در قالب رژه خودرویی و موتوری با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها