«فجر ۹۹» فرماندار اهواز: اقتدار نظام جمهوری اسلامی زبانزد جهانیان است

اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز گفت: امروز اقتدار نظام جمهوری اسلامی زبانزد جهانیان است که مهمترین عامل آن هم وحدت و یکپارچگی ملت ایران است.

جمال عالمی نیسی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم یوم الله ۲۲ بهمن در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: رژه موتوری و خودرویی امروز با توجه به تمهیداتی که لحاظ شده بود با استقبال گسترده مردم همراه و بسیار خوب برگزار شد که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی ضمن گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا افزود: امروز به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ایمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری، به رغم دشمنی‌ها و توطئه های دائمی استکبار جهانی، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار و مسیر پرافتخار خود به سمت آینده‌ای روشن را استمرار می بخشد.

فرماندار اهواز ادامه داد: از مردم شریف استان خوزستان به ویژه اهواز که در شکوه گرامیداشت دهه فجر سهیم بوده اند و همه مسئولان برنامه ریز و برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر تشکر می‌کنم.

وی افزود: امسال نیز مردم خوزستان و اهواز با وحدت و همدلی در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و شکرگزاری نعمت معنویت و ایمان برخاسته از این انقلاب در شرایط خاص پروتکل ها، دین خود را نسبت به بزرگداشت یوم الله ۲۲ بهمن ادا کردند.

عالمی نیسی بیان کرد: شیوع کرونا در اهواز شیب تندی گرفته و احتمال دارد وضعیت این شهر به رنگ نارنجی تبدیل شود لذا مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. امیدواریم با همکاری مردم جلوی انتشار بیماری گرفته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها