جشن‌های پاسداشت انقلاب تعطیلی ناپذیر است

شهرکرد-ایرنا- تعدادی از فرهنگیان حاضر در راهپیمایی موتوری و خودرویی ۲۲ بهمن در شهرکرد با اشاره به شیوع ویروس کرونا و محدودیتهای کرونایی، گفتند: هیچ چیز نمی تواند پاسداشت انقلاب را تعطیل کند.

یکی از معلمان شهرکردی که در راهپیمایی ۲۲ بهمن خودروی خود را مزین به تصاویر امام راحل و مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی کرده، بود و همراه خانواده و مادرش در این راهپیمایی حضور داشت، با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و نقطه عطف کشور است، گفت: گرامیداشت و پاسداشت نظام و انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست و حضور در آیین بزرگداشت دهه فجر موجب استحکام نظام و انقلاب می‌شود.

اصلان مقصودی افزود: مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی خودرویی و همچنین پاسداری از انقلاب و نظام، اهداف نظام و انقلاب را ادامه می‌دهند و نشان می دهند راهی که شهدا و ایثارگران شروع کردند را ادامه خواهند داد تا این انقلاب را به انقلاب و نهضت حضرت مهدی پیوند دهند.

وی ضمن تشکر از حضور پرشور و چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی و خلق زیبایی ها قابل تقدیر است.

مقصودی با تاکید بر اینکه به عنوان یک فرهنگی و عضوی از جامعه،حضور در این راهپیمایی را، وظیفه خوددانستم و افزود: امسال متفاوت تر از گذشته همراه با خانواده و فرزندان در این راهپیمایی شرکت کردم.

وی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات افزود: مردم ایران بارها و بارها در آزمون‌های مختلف حضور پیدا کردند و اعتماد خود را به نظام ،انقلاب و کشور  ثابت کردند و مطمئن هستم که در انتخابات آینده نیز همانند همیشه همگام خواهند بود  و با انسجام حضور پیدا خواهند کرد.

وی به حضور پرشور مردم در تمام عرصه ها به عنوان یکی از راههای پیروزی نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: مردم با پیروی و تاسی از ولایت فقیه و رهنمودها وفرمایشات رهبری پای نظام و انقلاب خواهند ایستاد.

هویت امروز کشور مدیون انقلاب اسلامی است

یکی دیگر از فرهنگیان استان چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه، هویت ما مدیون انقلاب اسلامی است، گفت: انقلاب اسلامی ارزش های اسلامی و انسانی را زنده کرد و باید با تمام وجود از انقلاب دفاع کنیم.

محمد محمدی با اشاره به نقش فرهنگیان در ترویج و تببین ارزش ها افزود: فرهنگیان وظیفه دارند که آرمانها و ارزش های نظام را نسل به نسل و سینه به سینه به آیندگان منتقل کنند.

وی اظهارداشت: همه مردم با حضور پرشور و با صلابت خود با آرمانهای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری تجدید بیعت می‌ کنند و تا پایان راه با تمام وجود در خدمت انقلاب و نظام هستند.

محمدی با تاکید بر اینکه یکی از مهمترین رسالت های مردم حضور در انتخاب و مشارکت در آینده کشور و نظام است، گفت: با حضور گسترده مردم در انتخابات، دشمنال کشور را مایوس و ناامید خواهند کرد.

وی افزود: همه اقشار، اقوام و گروه ها با حضور گسترده خود در انتخابات و آینده نظام سهیم خواهند شد به همین خاطر، انتخاباتی پرشور  و پایدار تر از گذشته دنبال خواهیم کرد.

یکی دیگر از فرهنگیان استان که به همراه خانواده خود در راهپیمایی شرکت کرد، بود گفت:حضور و مشارکت مردم در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن مردم نشان داد که مردم همیشه حضور پر رنگ و پرشوری در تمام صحنه های نظام دارند.

کیانی با تاکید بر اینکه دشمنان همیشه اعلام می کردند که تصاویر پخش شده آرشیوی هستند، افزود: برگزاری راهپیمایی خودروی و موتوری و با رعایت پروتکل بهداشتی در شرایط حاضر  تمام شک و شبهه را برملا کرد.

به گزارش ایرنا، راهپیمایی خودرویی در شهرکرد مرکز استان از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۲۲ بهمن از میدان قمر بنی هاشم(ع) آغاز و پس از طی مسیر میدان معلم، خیابان کاشانی، چهارراه فارابی، چهارراه استانداری، چهارراه هواپیمایی، فلکه آیت‌الله دهکردی و میدان امام حسین(ع) به پایان رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها