فجر ۹۹/ مسیر مردم ایران پس از انقلاب مورد رضایت دشمنان نیست

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم ایران اسلامی با پیروزی ملت ایران در ۲۲ بهمن ۵۷، در مسیری قرار گرفتند که اکنون مورد رضایت دشمنان و استکبار جهانی نیست.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سیداحمدرضا شاهرخی روز چهارشنبه در اجتماع مردم خرم آباد در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن افزود: مسیر مردم ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد تحولاتی در ایران ایجاد شود.

وی گفت: نسلی که در آن تاریخ حماسه آفرید و ۲۲ بهمن ۵۷ را رقم زد، نسلی که حماسه هشت سال دفاع مقدس را با موفقیت سپری کرد، دانش و تجربه خود را به نسل جدید انتقال داد و آمریکای متجاوز و مزدورانش را در منطقه زمین گیر کرد، مورد پسند آمریکا و استکبار جهانی نیست.

وی ضمن تقدیر از مردم خرم آباد که در بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب با رعایت پروتکل های بهداشتی به صحنه آمده اند اظهار داشت: ۲۲ بهمن ۹۹ با گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب همچنان در تاریخ همه آزادگان جهان می درخشد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی ادامه داد: پیام دهه فجر، کار و تلاش و خدمات رسانی بی منت به مردم به خصوص اقشار محروم، اتحاد کامل، وحدت و هوشیاری برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی تحت تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری، همت و کار مضاعف، کار متراکم، مدیریت جهادی و بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی برای عزت و شکوه ایران اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با یاری خداوند متعال، به کمک شما نیروهای انسانی دانا و توانا و بهره گیری از فرهیختگان و برجستگان، استان را خواهیم ساخت و آینده پرافتخار و روشنی را رقم خواهیم زد.

راهپیمایی خودرویی و موتوری روز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در لرستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد. با توجه به اینکه شیوع کرونا، امسال مردم بجای پیاده روی در روز ۲۲ بهمن، راهپیمایی خودرویی خودر را در تمام شهرهای لرستان آغاز کرده اند و پرچم مقدس جمهوری اسلامی را بر خودروهای خود نصب کرده اند.

امروز همزمان با سراسر کشور مردم انقلابی و ولایتمدار لرستان از ساعت ۱۰ صبح با استفاده از موتور و خودرو در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده اند تا بار دیگر به دشمنان نظام و انقلاب بگویند که هیچ وقت برای دفاع از ایران اسلامی کوتاه نمی آیند و همیشه در صحنه هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها