تنها راه شکست توطئه‌های دشمنان مقاومت است

آبادان - ایرنا - نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری تنها راه شکست توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را مقاومت در برابر زیاده خواهی آنها دانست و گفت: آمریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با شرارت‌ و خباثت همیشه قصد ضربه‌زدن به انقلاب و مردم را داشت ولی هیچگاه به اهداف شوم خود نرسید.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام محمد حاجی ابوالقاسم دولابی چهارشنبه در سخنرانی پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن آبادان  اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بیداری ملتهای ستم دیده را در سراسر جهان خواستار است ولی نظام سلطه به سردمداری آمریکا و کشورهای استکباری در مقابل ما صف آرایی کرده و به دنبال ادامه دشمنی و شرارتهای خود است.

وی افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی هر روز با طرح، نقشه‌ و توطئه‌ای درصدد این هستند که بین مردم و نظام فاصله اندازند و کشور را در تنگنا قرار دهند اما مردم که در همه حال پشتوانه نظام و انقلاب هستند ثابت کردند که این تنگناها آنها را خسته نمی‌کند.

هویت آفرینی ، ویژگی انقلاب اسلامی

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری هویت آفرینی را از ویژگی های انقلاب اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی انسان ویژه‌ای را تولید و یک جامعه ویژه را به وجود آورد.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم دولابی ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار را طبق آیات قرآن امری ضروری دانست و گفت: ویژگی رزمندگان جبهه مقاومت ایستادگی در برابر تکفیریهاست.

وی بیان کرد: ایران اسلامی در ۴۲ سال گذشته فراز و نشیبهای زیادی  را پشت سر گذاشته ولی به دستاوردهای فراوانی در حوزه‌های مختلف نیز دست یافته، این دستاوردها در جای خود تاثیرگذار بودند.

حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم دولابی گفت: دشمن تلاش کرده است در طول چهار دهه گذشته با اعمال تحریم‌های ظالمانه، ملت ایران را به لحاظ مسائل و فشارهای اقتصادی به زانو دربیاورد.

وی با تاکید بر اینکه مذاکره از اساس اقدام خوبی است و انجام مذاکره با سایر کشورها در جای خود خوب است، افزود: نباید فراموش کنیم اگر طرف مقابل ما در مذاکره آمریکا باشد، این مذاکره باید از موضع قدرت باشد زیرا اگر قرار باشد مذاکره از موضع ضعف باشد، جز تحقیر مردم ایران، عایدی دیگر برای نظام اسلامی نخواهد داشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز حضور حماسی، پربصیرت و با صلابت مردم گرانقدر ایران و  ولایتمداران آبادان در راهپیمایی ۲۲ بهمن  برگ زرین دیگری بر تاریخ تابناک ایران اسلامی افزود.

وی اظهار داشت: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود شرایط کرونایی نشان از ولایت‌مداری و حفظ آرمان‌های امام و شهدا و استواری در قبال تهاجم جهان سلطه دارد و شکستی دیگر بر قامت پرجنایت جهان استکبار وارد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها