وفاداری شیعیان و اهل سنت جنوب فارس به انقلاب باری دیگر جلوه‌گر شد

لارستان- ایرنا- مردم خونگرم، انقلابی و همیشه در صحنه جنوب فارس اعم ازشیعه و سنی در چهل ودومین بهار انقلاب و همگام با مردم دیگر مناطق ایران در راهپیمایی باشکوه خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن صحنه‌های عشق و وفاداری به انقلاب، نظام و آرمان های امام را به نمایش گذاشتند.

گزارش خبرنگار ایرنا از لار حاکی است، موتورسواران، جوانان و نوجوانان لارستانی در خیابان های شهر قدیم لار با صورت های پوشیده با ماسک و خوروهای مزین به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و در حالی که تمثالی از امام راحل و مقام معظم رهبری را در دست داشتند در صفوفی منظم جلوه های زیبایی را همراه وهم دوش با مسئولان و مردم انقلابی این دیار در روز حماسه و اقتدار ۲۲ بهمن خلق کردند.

جمعی از ورزشکاران و دوچرخه سوران لارستان نیز روز چهارشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی مسیر چهار راه پیروزی شهر قدیم لار را به سمت چهار راه گردان، خیابان ساحلی تا میدان مدرس این شهر رکاب زدند.

موکب‌های صوتی و نواهای انقلابی که از گوشه وکنار شهر گوش را نوازش می کرد و ذهن ها و یادها را همچنان به سال های شور وهیجان و حماسه باشکوه ۲۲ بهمن ۵۷ رهمنون کرده بود از دیگر جلوه های خاص مراسم امروز یوم الله ۲۲ بهمن در لارستان بود.

همچنین میادین و خیابان ها و بیلبوردهای شهری نیز که رنگ و بویی از حماسه و شور انقلابی به همت شهرداری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، سپاه و دیگر نهادهای اداری ، اجرایی و خدماتی و مردمی به خود گرفته جلوه زیبایی به یوم الله ۲۲ بهمن امسال در لارستان بخشیده بود.

به گزارش خبرنگاران ایرنا مردم انقلابی و خونگرم در شهرستان های اوز، خنج و گراش نیز همراه با مسئولان و قشرهای مختلف مردمی با رژه خودرویی و موتوری صحنه ای زیبا و متفاوت از حماسه و عشق و وفادارای خود به آرمان های نظام و انقلاب را در یوم الله ۲۲ بهمن ۹۹ خلق کردند.

گزارش خبرنگاران ایرنا حاکی است که در شهرهای مختلف جنوب فارس راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال با حضور پرشکوه  خانواده ها و جوانان پرشور در کنار رژه خودرویی بسیجیان ، نیروهای مسلح و عاشقان ولایت و انقلاب برگزار شد.

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان با قدردانی از حضور پرشور مردم اعم از شیعه و سنی در شهرها و بخش های مختلف وبرگزاری راهپیمایی باشکوه خودرویی و موتوری جوانان پرشور لارستان کهن در یوم الله ۲۲ بهمن امسال و توجه ویژه به رعایت مسایل بهداشتی، گفت: اگر چه مردم انقلابی این دیار و ملت بزرگ ایران اسلامی امسال فرصت نمایش حضور فیزیکی و منسجم در این راهپیمایی به خاطر بیماری کووید ۱۹ را نیافتند اما همین حضور مجازی و خودرویی آنها نیز پیام های حقیقی داشت.

جلیل حسنی تصریح کرد: حضور در صحنه مردم امروز حتی با چنین شرایط خاص بیماری کویید ۱۹ پیامی از جنس امید و وحدت و وفاداری به دوستداران انقلاب و البته پیامی هشدارآمیز نیز به دشمنان و مخالفان این نظام داشت که مردم و ملت بزرگ ایران اسلامی در هر جایی که صحنه دفاع از آرمان ها و ارزش های ملی و انقلابی شان در میان باشند، با انسجام، وحدت و یکپارچگی آماده دفاع از این آرمان ها و ارزش ها هستند.

وی بیان کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه لارستان که سهمی و نقشی کم نظیر از حضور و مشارکت خود در صحنه های مختلف دفاع از رمان های اناقلاب را بارها به نمایش گذاشتند امسال نیز با وجود شرایط کرونایی اما با جلوه های متفاوت و با ابتکارات خاص برگ زرین دیگری را به افتخارات خود در این روز حماسه و اقتدار در یوم الله ۲۲ بهمن به نمایش گذاشتند.

فرماندار ویژه لارستان ادامه داد: هیچ تهدید و تحریمی نمی تواند ذره ای در ایستادگی و مقاومت این مردم خللی وارد کند.

شهرستان لارستان با جمعیتی بیش از ۲۳۰ هزار نفر به مرکزیت شهر لار در فاصله حدود ۳۸۰ کیلومتری شیراز وقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها