دشمنان، توان از بین بردن وحدت ملت هوشیار ایران را ندارند

ارومیه- ایرنا- نماینده مردم آذربایجان‌غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان وحدت ما را نشانه گرفته اند ولی مردم هوشیار نشان دادند که اتحاد و یکپارچگی خود را حفظ کرده و تا ابد مغلوب نقشه‌های آنان نمی‌شوند.

حجت‌الاسلام عسگر دیرباز روز چهارشنبه در سخنرانی پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در ارومیه، بیان کرد: اقشار مختلف شیعه و سنی در ایران اسلامی با هم متحد هستند و نشان داده اند در مسیر اعتلای کشور با قدرت حرکت می کنند.

وی ادامه داد: ما نشان داده ایم که انقلاب اسلامی، محور مقاومت مقابل زورگویان در منطقه است و پرچم مقاومت همچنان در اهتزاز خواهد بود.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: دشمنان خیال نکنند که با شهادت حاج قاسم سلیمانی، این مقاومت از بین خواهد رفت بلکه با احساس وظیفه سلیمانی ها، این محور قدرتی بیشتر خواهد یافت. 

وی گفت: مردم با حضور در راهپیمایی نمادین و پرشور امرو، با رهبر و انقلاب خود تجدید بیعت کردند و نشان دادند که با وجود هر مشکلی پای کار هستند.

حجت‌الاسلام دیرباز بیان کرد: ما در شرایطی هستیم که دشمنان ما خواهان مایوس کردن ما هستند و حضور شما مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی است. 

به گزارش ایرنا، در راهپیمایی امروز که متفاوت ترین راهپیمایی بود، خانواده ها به صورت خودرویی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها