دری‌نجف‌آبادی: ۲۲ بهمن یادآور پیمان ملت بزرگ ایران با امام راحل است 

اراک - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، ۲۲ بهمن را یادآور استقرار حکومت اسلامی و روز پیمان ملت بزرگ ایران با امام راحل دانست و گفت: مردم همان‌گونه که در طول ۴۲ سال گذشته مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی کرده، اکنون نیز با استقامت و تلاش مضاعف مشکلات اقتصادی را پشت سر می‌گذارد.

آیت‌الله «قربانعلی دری‌نجف‌آبادی»  روز دوشنبه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی  انقلاب اسلامی در گفت و گو با ایرنا افزود: ملت ایران راه خود را در ۲۲ بهمن سال ۵۷ انتخاب کرده و به هیچ عنوان از این مسیر الهی و سربلندی خارج نمی‌شود.  

وی ادامه داد: امام راحل با شناخت دقیق زمان، انقلاب اسلامی را بر اساس معنویت، عدالت، استقلال، خداباوری و قیام خونین عاشورا پایه‌گذاری کردند و اکنوننهال انقلاب با خون شهدایی همچون سردارسلیمانی‌ها و فخری‌زاده‌ها به درختی تنومند تبدیل شده است.  

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: امام راحل با نهضت انقلاب اسلامی روح عدالت‌خواهی، دادگستری، آزادگی، کرامت انسانی و مبارزه با طاغوت و صهیونیزم را در کشور ایران دمید و ملت نیز با استقبال از این آرمانهای ارزشمند، از بنیانگذار انقلاب اسلامی حمایت و پشتیبانی کردند تا امروز ندای اقتدار و عزت ایران در تمام جهان طنین انداز شود.  

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در عرصه‌های مختلف از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به انقلاب دریغ نکردند اما به دلیل پشتیبانی مردمی و روح معنویت و تقوا در ساختار نظام اسلامی، تا کنون تمامی توطئه‌های آنان نقش برآب شده است.

وی یادآوری کرد: اگر چه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت اجتماعات راهپیمایی فیزیکی در روز ۲۲ بهمن برگزار نشد اما این امر از عشق و علاقه مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی کم نمی‌کند و این ملت تا آخرین قطره خون خود از آرمان‌های انقلاب و حریم ولایت دفاع می‌کند.  
بیش از چهار هزار عنوان برنامه فرهنگی در دهه مبارک فجر امسال در استان مرکزی برگزار شد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها