چهل و دومین بهار انقلاب در  شهرهای شمالی استان بوشهر گرامی داشته شد

گناوه – ایرنا – چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرستان‌های گناوه و دیلم با اجرای مراسم مردمی خودرویی و موتوری گرامی داشته شد.

به گزارش ایرنا، مردم متدین ، مومن و انقلابی این دیار همگام با دیگر هموطنان مرزوبوم  باتوجه به شرایط کرونایی در این رویداد و جشن ملی  شرکت و یک بار دیگر با آرمان‌های والای امام و شهدا و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند.

مراسم رژه خودرویی و موتوری در گناوه  از بسیج مرکزی این بندر با ندای الله اکبر و پخش آهنگ‌های حماسی و فجر انقلاب  آغاز و شرکت کنندگان با در دست داشتن پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی از خیابان‌های  این شهر عبور کردند و تا یادمان شهدای گمنام  به حرکت خود پایان دادند.

مردم انقلابی این شهرستان  باحضور خود در جشن ملی  یوم‌الله ماندگار ۲۲ بهمن‌ ، یک بار دیگر  با آرمان‌های عزت ‌آفرین امام راحل و شهیدان گلگون‌کفن و رهبر معظم انقلاب میثاق مجدد بستند و به استکبار جهانی اعلام کردند همچنان حرکت انقلاب را که برگرفته از مکتب اسلام است،  تا ظهور حضرت مهدی (عج) ادامه خواهند داد.

در این برنامه مسئولان و دیگر اقشار با حضور در یادمان شهدای گمنام این شهر با آرمان‌های این عزیزان بیعت مجدد کردند.

                                                                                        

جشن انقلاب در گناوه  در جوار یادمان شهدای بلحاظ شرایط کرونایی مختصر و با اجرای سرود توسط بسیجیان به پایان رسید و قطعنامه راهپیمایی ۲۲ بهمن از طریق فضای مجازی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این شهرستان قرائت شد.

گرامیداشت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهر دیلم از مصلای جمعه تا گلزار شهدا،  شهر ریگ از میدان امام حسین (ع) تا یادمان شهدای گمنام و امام حسن از مسجد امام حسین
(ع) تا مزار شهدای روستای حصار به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد.

در چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، ۴۵ پروژه در شهرستان گناوه با اعتبار ۱۲۰ میلیارد تومان و در شهرستان دیلم  ۳۸ پروژه با اعتبار ۱۷۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح و اجرا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها