خون جوانان هلال احمر قم زندگی بخش بیماران در دهه فجر انقلاب

قم- ایرنا- همزمان با ایام دهه فجر اعضای کانون دانشجویی هلال احمر استان قم در اقدامی خداپسندانه در پایگاه سازمان انتقال خون حضور یافتند و خون خود را به بیماران نیازمند هدیه کردند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، اعضای کانون دانشجویی پرشور و نوع دوست قم که همواره در برنامه های خیرخواهانه حضور فعال داشته اند این بار نیز در مرکز انتقال خون حاضر شدند تا با اهدای خون خود جانی دوباره به بیماران نیازمند خون بخشیده و حیاتی تازه به دیگران هدیه کنند.

گزارش حاکی است: طرح ملی و هماهنگ اهدای خون تحت عنوان «قرار مهربانی» به منظور توسعه مشارکت جوانان در فعالیت های عام المنفعه و تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر در حمایت از زندگی و سلامت انسان ها و ترویج فرهنگ نوع دوستی و پیشبرد اهداف سازمان انتقال خون برای تامین خون و فرآورده های خونی سالم برنامه ریزی و با حضور گرم اعضای کانون دانشجویی و نیکوکار عضو جوانان در سراسر کشور اجرا شده است.

می توان گفت، شاید فرد اهدا کننده هرگز گیرنده خون خود را نبیند و نشناسند و این بالاترین مرتبه ایثار و از خودگذشتگی است که فردی خون بدن خویش که مایه حیات و بقاء وی است را بدون هیچ گونه چشم داشتی به همنوع خود هدیه می کند./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها