باشگاه پرسپولیس: پنجره نقل‌وانتقالاتی تا موعد مقرر باز می‌شود

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای در مورد پرونده شکایت ماریو بودیمیر اعلام کرد که پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه بسته است اما تا روز دوم اسفندماه که زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی در لیگ ایران است این پنجره باز خواهد شد.

به گزارش ایرنا، باشگاه ورزشی پرسپولیس چندی پیش با صدور حکمی از سوی دادگاه عالی ورزش و همچنین فدراسیون جهانی فوتبال در پرونده شکایت ماریو بودیمیر از این باشگاه محکوم به پرداخت حدود ۵۰۰ هزار یورو شد اما باشگاه برای حل این مشکل اقداماتی را انجام داده است و حتی چند روز پیش خبری مبنی بر توافق با این مهاجم کروات را منتشر کرد.

در همین راستا باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای را در مورد این پرونده به شرح زیر صادر کرد:

«با رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس بسته شد اما همان‌طور که بارها عنوان شد، به محض پرداخت پول به حساب ماریو بودیمیر و با اعلام وکیلش به فیفا، پنجره باشگاه پرسپولیس برای حضور در نقل و انتقالات زمستانی باز می‌شود.

باید این توضیح به هواداران باشگاه پرسپولیس داده شود که پرداخت پول به حساب بودیمیر از طریق قانونی اقدام و کلیه مدارک و مستندات به فیفا ارسال شده است، اما همانطور که در جریان هستید، تحریم‌ها همچنان بر انتقالات مالی ایران تاثیرگذار است و از این رو پرداخت پول به حساب‌های خارجی دارای پیچیدگی‌های خاصی است که پروسه پرداخت را زمان‌بر می‌کند.

با این حال، کل مبلغ تهیه شده و طی مراحل مختلف به حساب  بودیمیر واریز شد اما برای نشستن به حساب این بازیکن، چند روز دیگر زمان لازم است.

فدراسیون جهانی فوتبال نیز به صورت طبیعی و طبق روال عادی و حکم قبلی، تا قطعی شدن واریز پول به حساب بودیمیر و طی مراحلی که در آن، پول وارد حساب این بازیکن می‌شود، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را بسته اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا پول از حساب باشگاه خارج شده و در حال انتقال به حساب مهاجم کروات پیشین پرسپولیس است.

تا شروع زمان نقل و انتقالات یعنی روز دوم اسفندماه هنوز زمان کافی برای پرداخت پول وجود دارد و پس از رسیدن این پول به حساب بودیمیر، رضایت بازیکن مورد اشاره و وکیلش برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی جلب می‌شود.»

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =