تزریق واکسن کرونا در استان سمنان آغاز شد

سمنان- ایرنا- ۱۵ نفر از پرستاران، پزشکان، به‌کاران و دانشجویان بیمارستان کوثر سمنان در فاز اول تزریق واکسن کرونا ویروس در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان واکسینه شدند و باقی گروه هدف در روزهای آینده واکسینه می‌شوند.

به گزارش ایرنا، امروز سه شنبه بیست و یکم بهمن ماه  همزمان با سراسر کشور، تزریق واکسن کرونا در بیمارستان کوثر سمنان در فاز اول برای گروه هدف مدنظر طبق شیوه‌نامه های بهداشتی ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور آغاز شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان سمنان در این آیین ابراز داشت: در دهه فجر و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی با اولویت بندی مشخص شده و طبق دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امروز به طور همزمان با سراسر کشور واکسیناسیون کرونا برای کادر درمانی بیمارستان کوثر آغاز شد.

نوید دانایی ادامه داد: در مرحله بعدی کارکنان بیمارستان‌های زیر پوشش این دانشگاه نیز واکسینه خواهند شد و بعد از کادر درمان به تدریج برای سایر گروه های هدف تعیین شده دیگر گسترش می یابد.

وی افزود: مسیر و مراحل کار توسط وزارت متبوع تعریف شده است و امید است با تزریق این واکسن، همراهی بیشتر مردم عزیز و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی جامعه و تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت، روزهای خوبی در پیشرو باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha