استاندار: پیوند مردم خوزستان با آرمان‌های انقلاب ناگسستنی است

اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان در پیامی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن دعوت اقشار مختلف مردم این استان برای شرکت در راهپیمایی خودرویی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: پیوند مردم خوزستان با آرمان‌های انقلاب ناگسستنی است.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، در پیام غلامرضا شریعتی آمده است:یوم الله ۲۲ بهمن یادآور رشادت، ایثارگری و جانفشانی ملت عزیز و بزرگوار ایران است که عشق به اسلام و امام راحل ،سربلندی وطن ، استقلال و آزادی را یکپارچه و متحد فریاد زد.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال به صورت خودرویی و موتوری برگزار می شود که مردم خوزستان با حضور در این راهپیمایی ضمن لبیک به فرامین مقام معظم رهبری با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی( ره) تجدید میثاق می نمایند.

مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی امسال باتوجه به خطرات ناشی از شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و استان خوزستان به صورت خودرویی و موتوری برگزار می‌شود.

بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان به مناسبت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد. انقلابی که انفجار نور بود و ملت ایران را در مسیری که عزت آفرین بود قرار داد. 

انقلاب اسلامی به دلیل ماهیت مردمی و اسلامی استقلال در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی ، نظامی و امنیتی را در اولویت حرکت ملت ایران تعریف کرد و موجب شد که تولید دانش در این عرصه ها شتاب گیرد تا جاییکه به اعتراف مراکز بین المللی سرعت دانش در ایران ۱۱ برابر بیشتر از هر کشوری در جهان است. 

این حجم از پیشرفت در شرایطی رخ داده است که کشور ایران، هشت سال جنگ ویرانگر را پشت سر گذاشته و به دنبال آن مجموعه ای از تحریم ها و فشارها علیه ایران تنظیم و اجرا شده است اما ایران همه تهدیدات را به فرصت‌هایی بزرگ برای شکوفایی تبدیل کرده است. 

در بخش دیگری از بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان آمده است : امروز ایران اسلامی قدرت اول نظامی منطقه بوده و با اولویت حمایت از آرمان فلسطین موفق شده هم پیمانان منطقه ای را در چارچوب محور مقاومت داشته باشد. این هم پیمانی نه صرفا بر مبنای مولفه های مادی و یا مولفه های مذهبی مبتنی بر جهل و پول بوده بلکه مولفه های معنوی حقیقی مبتنی بر درک عمیق از احساس تکلیف دینی و ملی است.

 جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی از دوران نهضت تا امروز خصوصا شهید قاسم سلیمانی تاکید دارد این انقلاب که مهمترین آثار و یادگار گرانقدر رهبری امام خمینی (ره) است با وجود دسیسه های دشمنان همچنان در راستای آرمان هایش گام بر می دارد و این مهم به برکت نهادینه شدن فرهنگ انقلابی بودن در جامعه ایران است. مقوله ای که امام خمینی (ره) از آن با عنوان "حضور مردم در صحنه" یاد می کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها