مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن درهرمزگان اعلام شد

بندرعباس- ایرنا- مسیرهای راهپیمایی خودرویی و موتوری فردا چهارشنبه ۲۲ بهمن از در شهربندرعباس هرمزگان اعلام شد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان شامگاه سه‌شنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها گفت: این مراسم در شهر بندرعباس از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان لارک تا بوستان غدیر (زیر پرچم) برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمد ایمانی فرد افزود: در یوم الله ۲۲ بهمن همچنین راهپیمایی دریایی نیز در سواحل نیلگون خلیج فارس برگزار می‌شود.

وی اظهارداشت: حجت الاسلام علی سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا سخنران این مراسم  است که به صورت آنلاین پخش می‌شود.
ایمانی فرد یادآورشد: مسیر راهپیمایی خودرویی و موتوری در شهرستان رودان از میدان جمهوری اسلامی تا گلزار شهدا، بندرخمیر از میدان سردار سلیمانی تا گلزار شهدا و در بشاگرد شهر گوهران از مقابل نمایندگی بهزیستی تا گلزار شهدای گمنام انجام می‌شود.
وی اضافه البته: این مراسم در جزیره هرمز نیز از میدان شهدا به سمت گلزار شهدا، سیریک از ورودی شهر بندر سیریک تا گلزار شهدای گمنام، در حاجی آباد از میدان امیرکبیر تا امامزادگان سیدمحمد و سید امیرنظام الدین، در جاسک از میدان امام خمینی (ره)  بلوار امام تا سه راهی ورودی این شهرستان و در قشم از میدان سردار سلیمانی تا میدان‌های شهدا گمنام و حافظ در بوستان زیتون برگزار می‌شود.
این مسوول فرهنگی ادامه داد: راهپیمایی خودرویی و موتوری در بندرلنگه نیز از مقابل گلزار شهدای گمنام تا مسجد جامع، پارسیان از میدان جمهوری تا گلزار شهدای 
،  ابوموسی از میدان امام حسین (ع) به سمت رینگ جزیره تا گلزار شهدا، میناب از میدان ۲۲ بهمن تا بلوار امام خمینی (ره)، و بستک از گلزار شهدا  بلوار امام خمینی تا بوستان جهانگیریه برگزار می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند با تزیین خودروها و موتورهای شخصی در این راهپیمایی شرکت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها