محرومیت یک جلسه‌ای برای بازیکنان تراکتور و گل‌گهر

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص ۲ بازیکن تیم‌های گل‌گهر سیرجان و تراکتور صادر کرد.

به گزارش ایرنا، در خصوص گزارش مقامات رسمی بازی بین تیم‌های گل گهر سیرجان و تراکتور از هفته دوازدهم لیگ برتر مبنی بر درگیری توام با ایراد صدمه بدنی عمدی ۲ بازیکن از تیم‌های مذکور به نام‌های آرمین سهرابیان "بازیکن" تیم گل گهر سیرجان و سعید مهری "بازیکن" تراکتور که منجر به صدور دستور موقت به شماره ۵۵۰ مورخ پنج بهمن ماه شد و با عنایت به جلسه رسیدگی مورخ ۱۳ بهمن ماه و اظهار ندامت هر ۲بازیکن نسبت به رفتار خویش پس از پایان بازی، کمیته انضباطی بدین شرح رأی خود را اعلام کرد:

۱- آرمین سهرابیان به ۲ جلسه محرومیت و پرداخت ۳۰۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می‌شود و با توجه به اینکه وی فاقد سابقه انضباطی است با اعمال مواد ۹۳ و ۹۴ یک جلسه محرومیت ایشان به مدت ۶ ماه تعلیق می‌گردد. بدیهی است در طول مدت تعلیق چنانچه رأی انضباطی برای ایشان صادر شود این تنبیه نیز اعمال خواهد شد.

۲- سعید مهری  به ۲  جلسه محرومیت و پرداخت ۲۰۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و با توجه به اینکه وی شروع کننده نبوده و فاقد سابقه انضباطی می‌باشد با اعمال مواد ۹۳ و ۹۴ یک جلسه محرومیت ایشان نیز به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود. بدیهی است در طول مدت تعلیق چنانچه رأی انضباطی برای ایشان صادر شود این تنبیه قابل اعمال خواهد بود.

با صدور این رأی، دستور موقت شماره ۵۵۰ مورخ پنج بهمن ماه لغو می‌شود و همچنین با در نظر گرفتن یک جلسه محرومیت اعمال شده در طول مدت اجرای دستور موقت، محرومیت تعلیقی و جریمه نقدی اعمال می‌گردد.

این رأی ظرف مدت هفت روز قابل تجدیدنظر در کمیته استیناف خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha