۲۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۱۴
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84224425
۰ نفر

برچسب‌ها

زمین چمن مصنوعی شهیدان محمدخانی در کرج به بهره برداری رسید

کرج - ایرنا - زمین مسقف چمن مصنوعی شهیدان محمد خانی روز سه شنبه در آموزش و پرورش ناحیه چهارکرج به بهره برداری رسید.

پروژه بهسازی و مسقف سازی زمین چمن مصنوعی شهیدان محمد خانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان مورد بهره براداری قرارگرفت.

۴۰۰ میلیون تومان از هزینه ساخت این پروژه ورزشی را خیر نیک اندیش بختیارمحمدخانی و مابقی آن از محل اعتبارات آموزش و پرورش استان البرز تامین شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش البرز روز سه شنبه دراین آیین گفت: به برکت انقلاب و نگاه خداپسندانه خیرین دراین سالها شاهد ساخت فضاهای آموزشی، ورزشی ، پرورشی و فرهنگی درحوزه آموزش و پرورش هستیم.

سالار قاسمی با اشاره به اینکه سرانه فضای آموزشی و ورزشی این استان برای دانش آموزان درسطح پایینی قراردارد، برخورداری دانش آموزان البرز از فضای مناسب نیاز به حمایت مالی دارد.

وی بیان داشت: زیرساخت ها ی ورزش دانش آموزی البرز متناسب با جمعیت دانش آموزی نیم میلیونی آن رشد نکرده است زیرا سالانه بیش از سه درصد شاهد رشد جمعیت دانش آموزی به دلیل مهاجرت در این استان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم با پرداختن به ورزش نه تنها از سلامتی جسمانی برخوردار خواهند بود، بلکه به دلایل علمی از شادابی و سلامت روح و روان بهره مند می شوندکه این موضوع مهم دربین گروه سنی دانش آموزان باید مورد توجه قرارگیرد.

قاسمی تصریح کرد: آموزش و پرورش البرز با کمبود فضای تخصصی ورزشی ازجمله سالن، زمین ورزشی مشخص و استخر به ویژه برای دانش آموزان دختر مواجه است.

وی یادآورشد: برای ایجاد زیرساخت های ورزشی، آموزشی فرهنگی و نیازبه ایجاد یک موج مشارکتی از سوی مسوولان کشوری، استانی و خیرین برای دانش آموزان دراین استان داریم.

وی ادامه داد: با وجود تمام کمبودها استان البرزدر رقابت های ورزشی به توفیقات خوبی درسال های گذشته دست یافته است.

استان البرز ۴۷۳ هزار دانش آموزدارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها