شهید «سلیم قنبری» برای احیای عدالت به شهادت رسید

کرمانشاه- ایرنا- مدیر سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه گفت: شهید سلیم قنبری از قضات بسیجی، مومن، انقلابی و خدمتگزار استان بود که در ۲۱ بهمن سال ۹۳ جان خویش را برای احیای احیای عدالت از دست داد و به شهادت رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا مدیر و اعضای سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه، قایم مقام سازمان قضایی نیروهای مسلح، رییس مرکز وکلای قوه قضاییه استان و مسوول دفتر آیت الله عراقی عصر شنبه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ششمین سالگرد شهادت قاضی بسیجی سلیم قنبری رییس دادگستری شهرستان روانسر با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.

در این دیدار رسول بهرامی پور مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سخنانی با گرامیداشت دهه فجر و سالروز شهادت قاضی بسیجی سلیم قنبری اظهار داشت: حقوق دانان بسیجی به فضل الهی راه این شهید والامقام را در راه تحقق عدالت در جامعه اسلامی ادامه خواهند داد.
در این دیدار همت محمدی قایم مقام سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمانشاه و رییس مجمع بسیج حقوق دانان در سخنانی با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهید قنبری اظهارداشت: این شهید والامقام از قضات پرتلاش دستگاه قضایی بود که وجودش برای قوه قضاییه و دادگستری مایه خیر و برکت بود.

محمدی همچنین با بیان خاطراتی از شهید قنبری اظهارداشت: ایشان انسانی پرتلاش و خدمتگزار بود که در راستای احقاق حقوق مردم و دفاع از حقوق آنان از هیچ کوششی دریغ نکرد.
حجت الاسلام عزیزی مسوول دفتر آیت الله عراقی نیز در سخنانی با اشاره به رشادت‌های شهدای عزیزمان گفت: امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء وظیفه همه ماست  و ادامه راه  امام راحل (ره) و شهدا و تجلیل از مقام آنان کمترین وظیفه ما  است.
پیمان صیادان رییس مرکز وکلای قوه قضاییه استان کرمانشاه نیز در این دیدار با بیان اینکه این شهید والامقام عمربا برکت خود را در راه خدمت به مردم سپری کرد، افزود: خانواده این شهید عزیز باید به وجود چنین  شهید بزرگواری افتخارکنند.
در این دیدار لوح تقدیر فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه  و سازمان بسیج حقوق دانان به خانواده معظم شهید قنبری تقدیم شد.

در این دیدار خانواده شهید قنبری ازمسوولین خواستند تا به فکر مردم باشند و به مردم خدمت کنند و از دست اندرکاران گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیم قنبری به ویژه سپاه و بسیج حقوق دانان تقدیر کردند.

سرخط اخبار استان‌ها